Çerez Kullanımı

Web sitemizde size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezler kullanıyoruz. Çerezler, site performansını artırmak, içerikleri kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için kullanılır.

Value Collection 59755447

Fotoğraf, ürünün gerçek halini yansıtmayabilir. Tüm detaylar için ürünün adına ve özelliklerine bakınız.

Value Collection 59755447

30 Ton, 2.52" Stroke, 15.93 Cu In Oil Capacity, Portable Hydraulic Hollow Hole Cylinder 6.32 Sq In Effective Area, 7.05" Lowered Ht., 9.57" Max Ht., 2.84" Cyl Bore Diam, 2.48" Plunger Rod Diam, 10,000 Max psi

Value CollectionMFR # 59755447SKU # YLSJKX1XAGOGFTR
Collar Thread4-1/2 - 12
Collar Thread Length1.66 in
Effective Area6.32
Load Capacity30 ton
Lowered Height7.05
Maximum Height9.57

Ürün Hakkında

30 Ton, 2.52" Stroke, 15.93 Cu In Oil Capacity, Portable Hydraulic Hollow Hole Cylinder 6.32 Sq In Effective Area, 7.05" Lowered Ht., 9.57" Max Ht., 2.84" Cyl Bore Diam, 2.48" Plunger Rod Diam, 10,000 Max psi

Value Collection 59755447

  • Orijinal ve sertifikalı Value Collection ürünü
  • Dünya genelinde tedarik ağıyla hızlı temin
  • Teknik ekibimizden ürün seçimi ve uyumluluk desteği
  • Muadil ve alternatif ürün önerisi
  • Talebinize özel fiyat teklifi ve teslim süresi

Teknik Özellikler

Collar Thread4-1/2 - 12
Collar Thread Length1.66 in
Effective Area6.32
Load Capacity30 ton
Lowered Height7.05
Maximum Height9.57
Max Pressure10,000 psi
Oil Capacity15.93
Outside Diameter4-1/2 in
Piston Stroke2.52 in
Plunger Diameter2.48
TypeHollow Hole

İlgili Ürünler

59755504
Value Collection 59755504
Detayları Gör

Value Collection

59755504

MFR #59755504

SKU #YLS30VA9BZS17PW

59755587
Value Collection 59755587
Detayları Gör

Value Collection

59755587

MFR #59755587

SKU #YLSRXOTRY0K4OG0

59755348
Value Collection 59755348
Detayları Gör

Value Collection

59755348

MFR #59755348

SKU #YLS7UC1UM27UKMT

59755512
Value Collection 59755512
Detayları Gör

Value Collection

59755512

MFR #59755512

SKU #YLSIKNYI7X4AG4K

59755454
Value Collection 59755454
Detayları Gör

Value Collection

59755454

MFR #59755454

SKU #YLSUA9W8LO48M6X

59755462
Value Collection 59755462
Detayları Gör

Value Collection

59755462

MFR #59755462

SKU #YLSQBQ514XN18N5

59755470
Value Collection 59755470
Detayları Gör

Value Collection

59755470

MFR #59755470

SKU #YLSBBEY949QPP8Q

59755488
Value Collection 59755488
Detayları Gör

Value Collection

59755488

MFR #59755488

SKU #YLSJYMJFYFSVGCV

59755538
Value Collection 59755538
Detayları Gör

Value Collection

59755538

MFR #59755538

SKU #YLS7Y8PMW2DXFBZ

59755546
Value Collection 59755546
Detayları Gör

Value Collection

59755546

MFR #59755546

SKU #YLSC261OL29K75S

Öne Çıkan Ürünler

AL30-03-8-A
SMC AL30-03-8-A
Detayları Gör

SMC

AL30-03-8-A

MFR #AL30-03-8-A

SKU #YLS6GDABZE4BN7A

MTS32-150M
SMC MTS32-150M
Detayları Gör

SMC

MTS32-150M

MFR #MTS32-150M

SKU #YLSSJCSBTRLX2P7

NCDGFN25-0100
SMC NCDGFN25-0100
Detayları Gör

SMC

NCDGFN25-0100

MFR #NCDGFN25-0100

SKU #YLST0TDV975HLIN

NCMC150-0600-X103US
SMC NCMC150-0600-X103US
Detayları Gör

SMC

NCMC150-0600-X103US

MFR #NCMC150-0600-X103US

SKU #YLS468HQT0B65QG

CM2B40-75Z
SMC CM2B40-75Z
Detayları Gör

SMC

CM2B40-75Z

MFR #CM2B40-75Z

SKU #YLSOGLJ512KWTEJ

NCDJ2L10-300-B
SMC NCDJ2L10-300-B
Detayları Gör

SMC

NCDJ2L10-300-B

MFR #NCDJ2L10-300-B

SKU #YLSRRDWPL50RWQ2

AR30-N02E-1Z-B
SMC AR30-N02E-1Z-B
Detayları Gör

SMC

AR30-N02E-1Z-B

MFR #AR30-N02E-1Z-B

SKU #YLSYFNHADE6GRKV

ZCUKQ25-50D
SMC ZCUKQ25-50D
Detayları Gör

SMC

ZCUKQ25-50D

MFR #ZCUKQ25-50D

SKU #YLSQ684QXTNN958

MDBB63-100Z
SMC MDBB63-100Z
Detayları Gör

SMC

MDBB63-100Z

MFR #MDBB63-100Z

SKU #YLSNBPQBGLI90UX

İlgili Aramalar

Value Collection 59755447 fiyatValue Collection 59755447 teklif alValue Collection 59755447 satın al59755447 fiyat59755447 stok durumuValue Collection yedek parçaValue Collection 59755447 muadilValue Collection 59755447 teknik özellikler