Çerez Kullanımı

Web sitemizde size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezler kullanıyoruz. Çerezler, site performansını artırmak, içerikleri kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için kullanılır.

Value Collection 59755348

Fotoğraf, ürünün gerçek halini yansıtmayabilir. Tüm detaylar için ürünün adına ve özelliklerine bakınız.

Value Collection 59755348

10 Ton, 0.43" Stroke, 1.01 Cu In Oil Capacity, Portable Hydraulic Flat Body Cylinder 2.36 Sq In Effective Area, 1.69" Lowered Ht., 2.12" Max Ht., 1.73" Cyl Bore Diam, 1.5" Plunger Rod Diam, 10,000 Max psi

Value CollectionMFR # 59755348SKU # YLS7UC1UM27UKMT
Effective Area2.36
Load Capacity10 ton
Lowered Height1.69
Maximum Height2.12
Max Pressure10,000 psi
Oil Capacity1.01

Ürün Hakkında

10 Ton, 0.43" Stroke, 1.01 Cu In Oil Capacity, Portable Hydraulic Flat Body Cylinder 2.36 Sq In Effective Area, 1.69" Lowered Ht., 2.12" Max Ht., 1.73" Cyl Bore Diam, 1.5" Plunger Rod Diam, 10,000 Max psi

Value Collection 59755348

  • Orijinal ve sertifikalı Value Collection ürünü
  • Dünya genelinde tedarik ağıyla hızlı temin
  • Teknik ekibimizden ürün seçimi ve uyumluluk desteği
  • Muadil ve alternatif ürün önerisi
  • Talebinize özel fiyat teklifi ve teslim süresi

Teknik Özellikler

Effective Area2.36
Load Capacity10 ton
Lowered Height1.69
Maximum Height2.12
Max Pressure10,000 psi
Oil Capacity1.01
Outside Diameter3-19/64 in
Piston Stroke0.43 in
Plunger Diameter1.50
TypeFlat Body

İlgili Ürünler

59755504
Value Collection 59755504
Detayları Gör

Value Collection

59755504

MFR #59755504

SKU #YLS30VA9BZS17PW

59755587
Value Collection 59755587
Detayları Gör

Value Collection

59755587

MFR #59755587

SKU #YLSRXOTRY0K4OG0

59755512
Value Collection 59755512
Detayları Gör

Value Collection

59755512

MFR #59755512

SKU #YLSIKNYI7X4AG4K

59755454
Value Collection 59755454
Detayları Gör

Value Collection

59755454

MFR #59755454

SKU #YLSUA9W8LO48M6X

59755462
Value Collection 59755462
Detayları Gör

Value Collection

59755462

MFR #59755462

SKU #YLSQBQ514XN18N5

59755470
Value Collection 59755470
Detayları Gör

Value Collection

59755470

MFR #59755470

SKU #YLSBBEY949QPP8Q

59755488
Value Collection 59755488
Detayları Gör

Value Collection

59755488

MFR #59755488

SKU #YLSJYMJFYFSVGCV

59755538
Value Collection 59755538
Detayları Gör

Value Collection

59755538

MFR #59755538

SKU #YLS7Y8PMW2DXFBZ

59755546
Value Collection 59755546
Detayları Gör

Value Collection

59755546

MFR #59755546

SKU #YLSC261OL29K75S

59755389
Value Collection 59755389
Detayları Gör

Value Collection

59755389

MFR #59755389

SKU #YLSZK8OG7YEEOEQ

Öne Çıkan Ürünler

NCMC150-0600-X103US
SMC NCMC150-0600-X103US
Detayları Gör

SMC

NCMC150-0600-X103US

MFR #NCMC150-0600-X103US

SKU #YLS468HQT0B65QG

NCDGFN25-0100
SMC NCDGFN25-0100
Detayları Gör

SMC

NCDGFN25-0100

MFR #NCDGFN25-0100

SKU #YLST0TDV975HLIN

AR30-N02E-1Z-B
SMC AR30-N02E-1Z-B
Detayları Gör

SMC

AR30-N02E-1Z-B

MFR #AR30-N02E-1Z-B

SKU #YLSYFNHADE6GRKV

CG5EN50SV-150
SMC CG5EN50SV-150
Detayları Gör

SMC

CG5EN50SV-150

MFR #CG5EN50SV-150

SKU #YLST11TLVYPVP7H

MDBB63-100Z
SMC MDBB63-100Z
Detayları Gör

SMC

MDBB63-100Z

MFR #MDBB63-100Z

SKU #YLSNBPQBGLI90UX

VFSWDM3546T-5E
Baldor VFSWDM3546T-5E
Detayları Gör

Baldor

VFSWDM3546T-5E

MFR #VFSWDM3546T-5E

SKU #YLSRYYEFOOW6J5E

BC8M12
Brush Research Mfg BC8M12
Detayları Gör

Brush Research Mfg

BC8M12

MFR #BC8M12

SKU #YLSA0P5BE6ZJCIW

SY5420-5DZ-01
SMC SY5420-5DZ-01
Detayları Gör

SMC

SY5420-5DZ-01

MFR #SY5420-5DZ-01

SKU #YLSQW9MERWL033X

İlgili Aramalar

Value Collection 59755348 fiyatValue Collection 59755348 teklif alValue Collection 59755348 satın al59755348 fiyat59755348 stok durumuValue Collection yedek parçaValue Collection 59755348 muadilValue Collection 59755348 teknik özellikler