Çerez Kullanımı

Web sitemizde size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezler kullanıyoruz. Çerezler, site performansını artırmak, içerikleri kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için kullanılır.

Value Collection 59755470

Fotoğraf, ürünün gerçek halini yansıtmayabilir. Tüm detaylar için ürünün adına ve özelliklerine bakınız.

Value Collection 59755470

12 Ton, 0.31" Stroke, 0.89 Cu In Oil Capacity, Portable Hydraulic Hollow Hole Cylinder 2.91 Sq In Effective Area, 2.36" Lowered Ht., 2.67" Max Ht., 1.92" Cyl Bore Diam, 1.38" Plunger Rod Diam, 10,000 Max psi

Value CollectionMFR # 59755470SKU # YLSBBEY949QPP8Q
Collar Thread2-3/4 - 16
Collar Thread Length1.81 in
Effective Area2.91
Load Capacity12 ton
Lowered Height2.36
Maximum Height2.67

Ürün Hakkında

12 Ton, 0.31" Stroke, 0.89 Cu In Oil Capacity, Portable Hydraulic Hollow Hole Cylinder 2.91 Sq In Effective Area, 2.36" Lowered Ht., 2.67" Max Ht., 1.92" Cyl Bore Diam, 1.38" Plunger Rod Diam, 10,000 Max psi

Value Collection 59755470

  • Orijinal ve sertifikalı Value Collection ürünü
  • Dünya genelinde tedarik ağıyla hızlı temin
  • Teknik ekibimizden ürün seçimi ve uyumluluk desteği
  • Muadil ve alternatif ürün önerisi
  • Talebinize özel fiyat teklifi ve teslim süresi

Teknik Özellikler

Collar Thread2-3/4 - 16
Collar Thread Length1.81 in
Effective Area2.91
Load Capacity12 ton
Lowered Height2.36
Maximum Height2.67
Max Pressure10,000 psi
Oil Capacity0.89
Outside Diameter2-3/4 in
Piston Stroke0.31 in
Plunger Diameter1.38
TypeHollow Hole

İlgili Ürünler

59755504
Value Collection 59755504
Detayları Gör

Value Collection

59755504

MFR #59755504

SKU #YLS30VA9BZS17PW

59755587
Value Collection 59755587
Detayları Gör

Value Collection

59755587

MFR #59755587

SKU #YLSRXOTRY0K4OG0

59755348
Value Collection 59755348
Detayları Gör

Value Collection

59755348

MFR #59755348

SKU #YLS7UC1UM27UKMT

59755512
Value Collection 59755512
Detayları Gör

Value Collection

59755512

MFR #59755512

SKU #YLSIKNYI7X4AG4K

59755454
Value Collection 59755454
Detayları Gör

Value Collection

59755454

MFR #59755454

SKU #YLSUA9W8LO48M6X

59755462
Value Collection 59755462
Detayları Gör

Value Collection

59755462

MFR #59755462

SKU #YLSQBQ514XN18N5

59755488
Value Collection 59755488
Detayları Gör

Value Collection

59755488

MFR #59755488

SKU #YLSJYMJFYFSVGCV

59755538
Value Collection 59755538
Detayları Gör

Value Collection

59755538

MFR #59755538

SKU #YLS7Y8PMW2DXFBZ

59755546
Value Collection 59755546
Detayları Gör

Value Collection

59755546

MFR #59755546

SKU #YLSC261OL29K75S

59755389
Value Collection 59755389
Detayları Gör

Value Collection

59755389

MFR #59755389

SKU #YLSZK8OG7YEEOEQ

Öne Çıkan Ürünler

NCDJ2L10-300-B
SMC NCDJ2L10-300-B
Detayları Gör

SMC

NCDJ2L10-300-B

MFR #NCDJ2L10-300-B

SKU #YLSRRDWPL50RWQ2

CG5EN50SV-150
SMC CG5EN50SV-150
Detayları Gör

SMC

CG5EN50SV-150

MFR #CG5EN50SV-150

SKU #YLST11TLVYPVP7H

MY1M20-200AH
SMC MY1M20-200AH
Detayları Gör

SMC

MY1M20-200AH

MFR #MY1M20-200AH

SKU #YLSIZ8K8N4KBPBQ

VQZ2121-5LO1-N3T
SMC VQZ2121-5LO1-N3T
Detayları Gör

SMC

VQZ2121-5LO1-N3T

MFR #VQZ2121-5LO1-N3T

SKU #YLSEL35MGGQ9FOL

NCDGFN25-0100
SMC NCDGFN25-0100
Detayları Gör

SMC

NCDGFN25-0100

MFR #NCDGFN25-0100

SKU #YLST0TDV975HLIN

MXQ25L-40B-M9NZ
SMC MXQ25L-40B-M9NZ
Detayları Gör

SMC

MXQ25L-40B-M9NZ

MFR #MXQ25L-40B-M9NZ

SKU #YLSD1VANMRI726Z

MGPM25-100Z-XC4
SMC MGPM25-100Z-XC4
Detayları Gör

SMC

MGPM25-100Z-XC4

MFR #MGPM25-100Z-XC4

SKU #YLSH71U0VZZBO5I

VQ1200-51-Q
SMC VQ1200-51-Q
Detayları Gör

SMC

VQ1200-51-Q

MFR #VQ1200-51-Q

SKU #YLSOVA6N31QD04G

MGPL25TN-200BZ-XC9
SMC MGPL25TN-200BZ-XC9
Detayları Gör

SMC

MGPL25TN-200BZ-XC9

MFR #MGPL25TN-200BZ-XC9

SKU #YLSPBI637NOCN0Y

İlgili Aramalar

Value Collection 59755470 fiyatValue Collection 59755470 teklif alValue Collection 59755470 satın al59755470 fiyat59755470 stok durumuValue Collection yedek parçaValue Collection 59755470 muadilValue Collection 59755470 teknik özellikler