Çerez Kullanımı

Web sitemizde size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezler kullanıyoruz. Çerezler, site performansını artırmak, içerikleri kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için kullanılır.

Value Collection 59755488

Fotoğraf, ürünün gerçek halini yansıtmayabilir. Tüm detaylar için ürünün adına ve özelliklerine bakınız.

Value Collection 59755488

10 Ton, 9.96" Stroke, 22.31 Cu In Oil Capacity, Portable Hydraulic Single Acting Cylinder 2.24 Sq In Effective Area, 13.86" Lowered Ht., 23.82" Max Ht., 1.69" Cyl Bore Diam, 1.49" Plunger Rod Diam, 10,000 Max psi

Value CollectionMFR # 59755488SKU # YLSJYMJFYFSVGCV
Collar Thread2-1/4 - 14
Collar Thread Length1.18 in
Effective Area2.24
Load Capacity10 ton
Lowered Height13.86
Maximum Height23.82

Ürün Hakkında

10 Ton, 9.96" Stroke, 22.31 Cu In Oil Capacity, Portable Hydraulic Single Acting Cylinder 2.24 Sq In Effective Area, 13.86" Lowered Ht., 23.82" Max Ht., 1.69" Cyl Bore Diam, 1.49" Plunger Rod Diam, 10,000 Max psi

Value Collection 59755488

  • Orijinal ve sertifikalı Value Collection ürünü
  • Dünya genelinde tedarik ağıyla hızlı temin
  • Teknik ekibimizden ürün seçimi ve uyumluluk desteği
  • Muadil ve alternatif ürün önerisi
  • Talebinize özel fiyat teklifi ve teslim süresi

Teknik Özellikler

Collar Thread2-1/4 - 14
Collar Thread Length1.18 in
Effective Area2.24
Load Capacity10 ton
Lowered Height13.86
Maximum Height23.82
Max Pressure10,000 psi
Oil Capacity22.31
Outside Diameter2-1/4 in
Piston Stroke9.96 in
Plunger Diameter1.49
Saddle Diameter1.38 in
TypeSingle Acting

İlgili Ürünler

59755504
Value Collection 59755504
Detayları Gör

Value Collection

59755504

MFR #59755504

SKU #YLS30VA9BZS17PW

59755587
Value Collection 59755587
Detayları Gör

Value Collection

59755587

MFR #59755587

SKU #YLSRXOTRY0K4OG0

59755348
Value Collection 59755348
Detayları Gör

Value Collection

59755348

MFR #59755348

SKU #YLS7UC1UM27UKMT

59755512
Value Collection 59755512
Detayları Gör

Value Collection

59755512

MFR #59755512

SKU #YLSIKNYI7X4AG4K

59755454
Value Collection 59755454
Detayları Gör

Value Collection

59755454

MFR #59755454

SKU #YLSUA9W8LO48M6X

59755462
Value Collection 59755462
Detayları Gör

Value Collection

59755462

MFR #59755462

SKU #YLSQBQ514XN18N5

59755470
Value Collection 59755470
Detayları Gör

Value Collection

59755470

MFR #59755470

SKU #YLSBBEY949QPP8Q

59755538
Value Collection 59755538
Detayları Gör

Value Collection

59755538

MFR #59755538

SKU #YLS7Y8PMW2DXFBZ

59755546
Value Collection 59755546
Detayları Gör

Value Collection

59755546

MFR #59755546

SKU #YLSC261OL29K75S

59755389
Value Collection 59755389
Detayları Gör

Value Collection

59755389

MFR #59755389

SKU #YLSZK8OG7YEEOEQ

Öne Çıkan Ürünler

MXQ25L-40B-M9NZ
SMC MXQ25L-40B-M9NZ
Detayları Gör

SMC

MXQ25L-40B-M9NZ

MFR #MXQ25L-40B-M9NZ

SKU #YLSD1VANMRI726Z

MY1M20-200AH
SMC MY1M20-200AH
Detayları Gör

SMC

MY1M20-200AH

MFR #MY1M20-200AH

SKU #YLSIZ8K8N4KBPBQ

NCDGFN25-0100
SMC NCDGFN25-0100
Detayları Gör

SMC

NCDGFN25-0100

MFR #NCDGFN25-0100

SKU #YLST0TDV975HLIN

MXQ25-40B-M9NZ
SMC MXQ25-40B-M9NZ
Detayları Gör

SMC

MXQ25-40B-M9NZ

MFR #MXQ25-40B-M9NZ

SKU #YLST5TX9LNATRNS

NCDMC150-0600-X155US
SMC NCDMC150-0600-X155US
Detayları Gör

SMC

NCDMC150-0600-X155US

MFR #NCDMC150-0600-X155US

SKU #YLS8ICKGSKYC93L

VQC2101R-51
SMC VQC2101R-51
Detayları Gör

SMC

VQC2101R-51

MFR #VQC2101R-51

SKU #YLSSEY6NT0YLZ8G

AL30-03-8-A
SMC AL30-03-8-A
Detayları Gör

SMC

AL30-03-8-A

MFR #AL30-03-8-A

SKU #YLS6GDABZE4BN7A

VQ1200-51-Q
SMC VQ1200-51-Q
Detayları Gör

SMC

VQ1200-51-Q

MFR #VQ1200-51-Q

SKU #YLSOVA6N31QD04G

CG5EN50SV-150
SMC CG5EN50SV-150
Detayları Gör

SMC

CG5EN50SV-150

MFR #CG5EN50SV-150

SKU #YLST11TLVYPVP7H

CDJ2L16-125Z-B
SMC CDJ2L16-125Z-B
Detayları Gör

SMC

CDJ2L16-125Z-B

MFR #CDJ2L16-125Z-B

SKU #YLS5V0RW2VJJR1A

İlgili Aramalar

Value Collection 59755488 fiyatValue Collection 59755488 teklif alValue Collection 59755488 satın al59755488 fiyat59755488 stok durumuValue Collection yedek parçaValue Collection 59755488 muadilValue Collection 59755488 teknik özellikler