Çerez Kullanımı

Web sitemizde size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezler kullanıyoruz. Çerezler, site performansını artırmak, içerikleri kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için kullanılır.

Value Collection 59755355

Fotoğraf, ürünün gerçek halini yansıtmayabilir. Tüm detaylar için ürünün adına ve özelliklerine bakınız.

Value Collection 59755355

50 Ton, 0.63" Stroke, 6.21 Cu In Oil Capacity, Portable Hydraulic Flat Body Cylinder 9.86 Sq In Effective Area, 2.64" Lowered Ht., 3.27" Max Ht., 3.54" Cyl Bore Diam, 2.76" Plunger Rod Diam, 10,000 Max psi

Value CollectionMFR # 59755355SKU # YLSPO9VJ9O33Q3L
Effective Area9.86
Load Capacity50 ton
Lowered Height2.64
Maximum Height3.27
Max Pressure10,000 psi
Oil Capacity6.21

Ürün Hakkında

50 Ton, 0.63" Stroke, 6.21 Cu In Oil Capacity, Portable Hydraulic Flat Body Cylinder 9.86 Sq In Effective Area, 2.64" Lowered Ht., 3.27" Max Ht., 3.54" Cyl Bore Diam, 2.76" Plunger Rod Diam, 10,000 Max psi

Value Collection 59755355

  • Orijinal ve sertifikalı Value Collection ürünü
  • Dünya genelinde tedarik ağıyla hızlı temin
  • Teknik ekibimizden ürün seçimi ve uyumluluk desteği
  • Muadil ve alternatif ürün önerisi
  • Talebinize özel fiyat teklifi ve teslim süresi

Teknik Özellikler

Effective Area9.86
Load Capacity50 ton
Lowered Height2.64
Maximum Height3.27
Max Pressure10,000 psi
Oil Capacity6.21
Outside Diameter4-1/2 in
Piston Stroke0.63 in
Plunger Diameter2.76
TypeFlat Body

İlgili Ürünler

59755504
Value Collection 59755504
Detayları Gör

Value Collection

59755504

MFR #59755504

SKU #YLS30VA9BZS17PW

59755587
Value Collection 59755587
Detayları Gör

Value Collection

59755587

MFR #59755587

SKU #YLSRXOTRY0K4OG0

59755348
Value Collection 59755348
Detayları Gör

Value Collection

59755348

MFR #59755348

SKU #YLS7UC1UM27UKMT

59755512
Value Collection 59755512
Detayları Gör

Value Collection

59755512

MFR #59755512

SKU #YLSIKNYI7X4AG4K

59755454
Value Collection 59755454
Detayları Gör

Value Collection

59755454

MFR #59755454

SKU #YLSUA9W8LO48M6X

59755462
Value Collection 59755462
Detayları Gör

Value Collection

59755462

MFR #59755462

SKU #YLSQBQ514XN18N5

59755470
Value Collection 59755470
Detayları Gör

Value Collection

59755470

MFR #59755470

SKU #YLSBBEY949QPP8Q

59755488
Value Collection 59755488
Detayları Gör

Value Collection

59755488

MFR #59755488

SKU #YLSJYMJFYFSVGCV

59755538
Value Collection 59755538
Detayları Gör

Value Collection

59755538

MFR #59755538

SKU #YLS7Y8PMW2DXFBZ

59755546
Value Collection 59755546
Detayları Gör

Value Collection

59755546

MFR #59755546

SKU #YLSC261OL29K75S

Öne Çıkan Ürünler

NCDMC150-0600-X155US
SMC NCDMC150-0600-X155US
Detayları Gör

SMC

NCDMC150-0600-X155US

MFR #NCDMC150-0600-X155US

SKU #YLS8ICKGSKYC93L

VQZ2121-5LO1-N3T
SMC VQZ2121-5LO1-N3T
Detayları Gör

SMC

VQZ2121-5LO1-N3T

MFR #VQZ2121-5LO1-N3T

SKU #YLSEL35MGGQ9FOL

MTS32-150M
SMC MTS32-150M
Detayları Gör

SMC

MTS32-150M

MFR #MTS32-150M

SKU #YLSSJCSBTRLX2P7

SY5420-5DZ-01
SMC SY5420-5DZ-01
Detayları Gör

SMC

SY5420-5DZ-01

MFR #SY5420-5DZ-01

SKU #YLSQW9MERWL033X

MXS-AS16L
SMC MXS-AS16L
Detayları Gör

SMC

MXS-AS16L

MFR #MXS-AS16L

SKU #YLSAP0XXFGFSWY6

EH22512
Danfoss Aeroquip LLC EH22512
Detayları Gör

Danfoss Aeroquip LLC

EH22512

MFR #EH22512

SKU #YLSRZ91UGVO64DG

NCMC150-0600-X103US
SMC NCMC150-0600-X103US
Detayları Gör

SMC

NCMC150-0600-X103US

MFR #NCMC150-0600-X103US

SKU #YLS468HQT0B65QG

CM2B40-75Z
SMC CM2B40-75Z
Detayları Gör

SMC

CM2B40-75Z

MFR #CM2B40-75Z

SKU #YLSOGLJ512KWTEJ

BC8M12
Brush Research Mfg BC8M12
Detayları Gör

Brush Research Mfg

BC8M12

MFR #BC8M12

SKU #YLSA0P5BE6ZJCIW

CDJ2L16-125Z-B
SMC CDJ2L16-125Z-B
Detayları Gör

SMC

CDJ2L16-125Z-B

MFR #CDJ2L16-125Z-B

SKU #YLS5V0RW2VJJR1A

İlgili Aramalar

Value Collection 59755355 fiyatValue Collection 59755355 teklif alValue Collection 59755355 satın al59755355 fiyat59755355 stok durumuValue Collection yedek parçaValue Collection 59755355 muadilValue Collection 59755355 teknik özellikler