Çerez Kullanımı

Web sitemizde size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezler kullanıyoruz. Çerezler, site performansını artırmak, içerikleri kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için kullanılır.

Value Collection 59755330

Fotoğraf, ürünün gerçek halini yansıtmayabilir. Tüm detaylar için ürünün adına ve özelliklerine bakınız.

Value Collection 59755330

20 Ton, 0.43" Stroke, 1.88 Cu In Oil Capacity, Portable Hydraulic Flat Body Cylinder 4.38 Sq In Effective Area, 2.01" Lowered Ht., 2.44" Max Ht., 2.36" Cyl Bore Diam, 2" Plunger Rod Diam, 10,000 Max psi

Value CollectionMFR # 59755330SKU # YLSC7FNWPALJPIZ
Effective Area4.38
Load Capacity20 ton
Lowered Height2.01
Maximum Height2.44
Max Pressure10,000 psi
Oil Capacity1.88

Ürün Hakkında

20 Ton, 0.43" Stroke, 1.88 Cu In Oil Capacity, Portable Hydraulic Flat Body Cylinder 4.38 Sq In Effective Area, 2.01" Lowered Ht., 2.44" Max Ht., 2.36" Cyl Bore Diam, 2" Plunger Rod Diam, 10,000 Max psi

Value Collection 59755330

  • Orijinal ve sertifikalı Value Collection ürünü
  • Dünya genelinde tedarik ağıyla hızlı temin
  • Teknik ekibimizden ürün seçimi ve uyumluluk desteği
  • Muadil ve alternatif ürün önerisi
  • Talebinize özel fiyat teklifi ve teslim süresi

Teknik Özellikler

Effective Area4.38
Load Capacity20 ton
Lowered Height2.01
Maximum Height2.44
Max Pressure10,000 psi
Oil Capacity1.88
Outside Diameter4 in
Piston Stroke0.43 in
Plunger Diameter2.00
TypeFlat Body

İlgili Ürünler

59755504
Value Collection 59755504
Detayları Gör

Value Collection

59755504

MFR #59755504

SKU #YLS30VA9BZS17PW

59755587
Value Collection 59755587
Detayları Gör

Value Collection

59755587

MFR #59755587

SKU #YLSRXOTRY0K4OG0

59755348
Value Collection 59755348
Detayları Gör

Value Collection

59755348

MFR #59755348

SKU #YLS7UC1UM27UKMT

59755512
Value Collection 59755512
Detayları Gör

Value Collection

59755512

MFR #59755512

SKU #YLSIKNYI7X4AG4K

59755454
Value Collection 59755454
Detayları Gör

Value Collection

59755454

MFR #59755454

SKU #YLSUA9W8LO48M6X

59755462
Value Collection 59755462
Detayları Gör

Value Collection

59755462

MFR #59755462

SKU #YLSQBQ514XN18N5

59755470
Value Collection 59755470
Detayları Gör

Value Collection

59755470

MFR #59755470

SKU #YLSBBEY949QPP8Q

59755488
Value Collection 59755488
Detayları Gör

Value Collection

59755488

MFR #59755488

SKU #YLSJYMJFYFSVGCV

59755538
Value Collection 59755538
Detayları Gör

Value Collection

59755538

MFR #59755538

SKU #YLS7Y8PMW2DXFBZ

59755546
Value Collection 59755546
Detayları Gör

Value Collection

59755546

MFR #59755546

SKU #YLSC261OL29K75S

Öne Çıkan Ürünler

SY5420-5DZ-01
SMC SY5420-5DZ-01
Detayları Gör

SMC

SY5420-5DZ-01

MFR #SY5420-5DZ-01

SKU #YLSQW9MERWL033X

NCDGFN25-0100
SMC NCDGFN25-0100
Detayları Gör

SMC

NCDGFN25-0100

MFR #NCDGFN25-0100

SKU #YLST0TDV975HLIN

MXQ25L-40B-M9NZ
SMC MXQ25L-40B-M9NZ
Detayları Gör

SMC

MXQ25L-40B-M9NZ

MFR #MXQ25L-40B-M9NZ

SKU #YLSD1VANMRI726Z

BM3615T W/ 2-1/4" LONG SHAFT
Baldor BM3615T W/  2-1/4" LONG SHAFT
Detayları Gör

Baldor

BM3615T W/ 2-1/4" LONG SHAFT

MFR #BM3615T W/ 2-1/4" LONG SHAFT

SKU #YLSUV0OKQIKNTRJ

EH22512
Danfoss Aeroquip LLC EH22512
Detayları Gör

Danfoss Aeroquip LLC

EH22512

MFR #EH22512

SKU #YLSRZ91UGVO64DG

CDJ2L16-125Z-B
SMC CDJ2L16-125Z-B
Detayları Gör

SMC

CDJ2L16-125Z-B

MFR #CDJ2L16-125Z-B

SKU #YLS5V0RW2VJJR1A

MGPM25-100Z-XC4
SMC MGPM25-100Z-XC4
Detayları Gör

SMC

MGPM25-100Z-XC4

MFR #MGPM25-100Z-XC4

SKU #YLSH71U0VZZBO5I

AL30-03-8-A
SMC AL30-03-8-A
Detayları Gör

SMC

AL30-03-8-A

MFR #AL30-03-8-A

SKU #YLS6GDABZE4BN7A

İlgili Aramalar

Value Collection 59755330 fiyatValue Collection 59755330 teklif alValue Collection 59755330 satın al59755330 fiyat59755330 stok durumuValue Collection yedek parçaValue Collection 59755330 muadilValue Collection 59755330 teknik özellikler