Çerez Kullanımı

Web sitemizde size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezler kullanıyoruz. Çerezler, site performansını artırmak, içerikleri kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için kullanılır.

Saint Machinery T-60

Fotoğraf, ürünün gerçek halini yansıtmayabilir. Tüm detaylar için ürünün adına ve özelliklerine bakınız.

Saint Machinery T-60

T-Shaped Hydraulic Reservoir - 60 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 45.50 in Length, 60.00 in Width, 33.00 in Height

Saint MachineryMFR # T-60SKU # YLSET8HCQDEAK21
Deck Plate Thickness7 ga
Filler/BreatherFiller / Breather Included
Fluid Level Temp Gauge5.00 inch Gauge Included
Front Plate Thickness7 ga
Leg Height6.00 in
Mounting Hole Diameter11/16 in

Ürün Hakkında

T-Shaped Hydraulic Reservoir - 60 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 45.50 in Length, 60.00 in Width, 33.00 in Height

Özellikler ve Avantajlar

  • Weld Riser with Filler/ Breather
  • Fluid Level / Temp. Gauge ( 5" )
  • Lift off lid with two T-handles and flat gasket, (T-150 andlarger have two lids)
  • Lifting holes
  • Baffle with cutouts
  • N.P.T. drain
  • Interior and exterior treated with a rust preventative oilcoating
  • All reservoirs shipped unprimed
  • Leg height is 6" with two 11/16" dia. mounting holes on eachside
  • Material is Pickled and Oiled steel
  • All accessories are shipped loose inside of reservoir

Saint Machinery T-60

  • Orijinal ve sertifikalı Saint Machinery ürünü
  • Dünya genelinde tedarik ağıyla hızlı temin
  • Teknik ekibimizden ürün seçimi ve uyumluluk desteği
  • Muadil ve alternatif ürün önerisi
  • Talebinize özel fiyat teklifi ve teslim süresi

Teknik Özellikler

Deck Plate Thickness7 ga
Filler/BreatherFiller / Breather Included
Fluid Level Temp Gauge5.00 inch Gauge Included
Front Plate Thickness7 ga
Leg Height6.00 in
Mounting Hole Diameter11/16 in
Overall Height33.00 in
Overall Length45.50 in
Overall Width60.00 in
Reservoir Capacity60 gal (US)
Reservoir MaterialPickled and Oiled Steel
Reservoir Series(T-Shaped) Design
Weight465 lbs

İlgili Ürünler

BMC-L-80
Saint Machinery BMC-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

BMC-L-80

MFR #BMC-L-80

SKU #YLSPJHQ28XMXFBR

R-10
Saint Machinery R-10
Detayları Gör

Saint Machinery

R-10

MFR #R-10

SKU #YLSAGH9DO6PWQHW

OS-L-60
Saint Machinery OS-L-60
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-60

MFR #OS-L-60

SKU #YLSGBP7V40D0KNU

OS-L-80
Saint Machinery OS-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-80

MFR #OS-L-80

SKU #YLSYX8BIFBOP04L

NJ-30-5
Saint Machinery NJ-30-5
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-30-5

MFR #NJ-30-5

SKU #YLSSPG2I234SBO3

L-10-12
Saint Machinery L-10-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-10-12

MFR #L-10-12

SKU #YLSMUSQTQZQOGE8

TM-L-80
Saint Machinery TM-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

TM-L-80

MFR #TM-L-80

SKU #YLSW0IBS5J2HI9U

NJ-25
Saint Machinery NJ-25
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-25

MFR #NJ-25

SKU #YLSALEGF7YVUE1S

L-120-12
Saint Machinery L-120-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-120-12

MFR #L-120-12

SKU #YLSWWUGWBLXG0HB

NJ-3
Saint Machinery NJ-3
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-3

MFR #NJ-3

SKU #YLSFDPSDNAI8VUX

Öne Çıkan Ürünler

MXQ25-40B-M9NZ
SMC MXQ25-40B-M9NZ
Detayları Gör

SMC

MXQ25-40B-M9NZ

MFR #MXQ25-40B-M9NZ

SKU #YLST5TX9LNATRNS

NCMC150-0600-X103US
SMC NCMC150-0600-X103US
Detayları Gör

SMC

NCMC150-0600-X103US

MFR #NCMC150-0600-X103US

SKU #YLS468HQT0B65QG

MTS32-150M
SMC MTS32-150M
Detayları Gör

SMC

MTS32-150M

MFR #MTS32-150M

SKU #YLSSJCSBTRLX2P7

NCDJ2L10-300-B
SMC NCDJ2L10-300-B
Detayları Gör

SMC

NCDJ2L10-300-B

MFR #NCDJ2L10-300-B

SKU #YLSRRDWPL50RWQ2

MY1M20-200AH
SMC MY1M20-200AH
Detayları Gör

SMC

MY1M20-200AH

MFR #MY1M20-200AH

SKU #YLSIZ8K8N4KBPBQ

MXQ25L-40B-M9NZ
SMC MXQ25L-40B-M9NZ
Detayları Gör

SMC

MXQ25L-40B-M9NZ

MFR #MXQ25L-40B-M9NZ

SKU #YLSD1VANMRI726Z

VM8001-5
Baldor VM8001-5
Detayları Gör

Baldor

VM8001-5

MFR #VM8001-5

SKU #YLS3TOWVXWW0DHP

MGPM25-100Z-XC4
SMC MGPM25-100Z-XC4
Detayları Gör

SMC

MGPM25-100Z-XC4

MFR #MGPM25-100Z-XC4

SKU #YLSH71U0VZZBO5I

VQZ2121-5LO1-N3T
SMC VQZ2121-5LO1-N3T
Detayları Gör

SMC

VQZ2121-5LO1-N3T

MFR #VQZ2121-5LO1-N3T

SKU #YLSEL35MGGQ9FOL

AL30-03-8-A
SMC AL30-03-8-A
Detayları Gör

SMC

AL30-03-8-A

MFR #AL30-03-8-A

SKU #YLS6GDABZE4BN7A

İlgili Aramalar

Saint Machinery T-60 fiyatSaint Machinery T-60 teklif alSaint Machinery T-60 satın alT-60 fiyatT-60 stok durumuSaint Machinery yedek parçaSaint Machinery T-60 muadilSaint Machinery T-60 teknik özellikler