Çerez Kullanımı

Web sitemizde size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezler kullanıyoruz. Çerezler, site performansını artırmak, içerikleri kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için kullanılır.

Saint Machinery SS-JIC-30

Fotoğraf, ürünün gerçek halini yansıtmayabilir. Tüm detaylar için ürünün adına ve özelliklerine bakınız.

Saint Machinery SS-JIC-30

JIC Stainless Steel Standard Hydraulic Reservoir - 30 gal, 304 Stainless Steel Material, 36.00 in Length, 24.00 in Width, 19.00 in Height

Saint MachineryMFR # SS-JIC-30SKU # YLSTTDZJ2DXZZEC
Drain Port Size3/4 NPT
End Plate Thickness7 ga
End Access Cover Size12.00 in
Filler/BreatherFiller / Breather Included
Fluid Level Temp Gauge5.00 inch Gauge Included
Leg Height6.00 in

Ürün Hakkında

JIC Stainless Steel Standard Hydraulic Reservoir - 30 gal, 304 Stainless Steel Material, 36.00 in Length, 24.00 in Width, 19.00 in Height

Özellikler ve Avantajlar

  • Weld Riser with Filler/ Breather
  • Fluid Level / Temp. Gauge ( 5" )
  • Two Endcovers with seals
  • 3/4" NPT drain on one endcover
  • Baffle with cutouts
  • Sloped “V” bottom
  • Leg height is 6" with two 11/16" diameter mounting holes oneach side
  • Material is 304 stainless steel
  • All accessories are shipped loose inside of reservoir

Saint Machinery SS-JIC-30

  • Orijinal ve sertifikalı Saint Machinery ürünü
  • Dünya genelinde tedarik ağıyla hızlı temin
  • Teknik ekibimizden ürün seçimi ve uyumluluk desteği
  • Muadil ve alternatif ürün önerisi
  • Talebinize özel fiyat teklifi ve teslim süresi

Teknik Özellikler

Drain Port Size3/4 NPT
End Plate Thickness7 ga
End Access Cover Size12.00 in
Filler/BreatherFiller / Breather Included
Fluid Level Temp Gauge5.00 inch Gauge Included
Leg Height6.00 in
Mounting Hole Diameter11/16 in
Overall Height19.00 in
Overall Length36.00 in
Overall Width24.00 in
Reservoir Capacity30 gal (US)
Reservoir Material304 Stainless Steel
Reservoir Series(JIC) Design - Stainless Steel
Top Plate Thickness7 ga
Weight176 lbs

İlgili Ürünler

BMC-L-80
Saint Machinery BMC-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

BMC-L-80

MFR #BMC-L-80

SKU #YLSPJHQ28XMXFBR

R-10
Saint Machinery R-10
Detayları Gör

Saint Machinery

R-10

MFR #R-10

SKU #YLSAGH9DO6PWQHW

OS-L-60
Saint Machinery OS-L-60
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-60

MFR #OS-L-60

SKU #YLSGBP7V40D0KNU

OS-L-80
Saint Machinery OS-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-80

MFR #OS-L-80

SKU #YLSYX8BIFBOP04L

NJ-30-5
Saint Machinery NJ-30-5
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-30-5

MFR #NJ-30-5

SKU #YLSSPG2I234SBO3

L-10-12
Saint Machinery L-10-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-10-12

MFR #L-10-12

SKU #YLSMUSQTQZQOGE8

TM-L-80
Saint Machinery TM-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

TM-L-80

MFR #TM-L-80

SKU #YLSW0IBS5J2HI9U

NJ-25
Saint Machinery NJ-25
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-25

MFR #NJ-25

SKU #YLSALEGF7YVUE1S

L-120-12
Saint Machinery L-120-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-120-12

MFR #L-120-12

SKU #YLSWWUGWBLXG0HB

NJ-3
Saint Machinery NJ-3
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-3

MFR #NJ-3

SKU #YLSFDPSDNAI8VUX

Öne Çıkan Ürünler

CM2B40-75Z
SMC CM2B40-75Z
Detayları Gör

SMC

CM2B40-75Z

MFR #CM2B40-75Z

SKU #YLSOGLJ512KWTEJ

MXQ25-40B-M9NZ
SMC MXQ25-40B-M9NZ
Detayları Gör

SMC

MXQ25-40B-M9NZ

MFR #MXQ25-40B-M9NZ

SKU #YLST5TX9LNATRNS

NCDJ2L10-300-B
SMC NCDJ2L10-300-B
Detayları Gör

SMC

NCDJ2L10-300-B

MFR #NCDJ2L10-300-B

SKU #YLSRRDWPL50RWQ2

SY5420-5DZ-01
SMC SY5420-5DZ-01
Detayları Gör

SMC

SY5420-5DZ-01

MFR #SY5420-5DZ-01

SKU #YLSQW9MERWL033X

BC8M12
Brush Research Mfg BC8M12
Detayları Gör

Brush Research Mfg

BC8M12

MFR #BC8M12

SKU #YLSA0P5BE6ZJCIW

MXQ25L-40B-M9NZ
SMC MXQ25L-40B-M9NZ
Detayları Gör

SMC

MXQ25L-40B-M9NZ

MFR #MXQ25L-40B-M9NZ

SKU #YLSD1VANMRI726Z

VQC2101R-51
SMC VQC2101R-51
Detayları Gör

SMC

VQC2101R-51

MFR #VQC2101R-51

SKU #YLSSEY6NT0YLZ8G

NCDGFN25-0100
SMC NCDGFN25-0100
Detayları Gör

SMC

NCDGFN25-0100

MFR #NCDGFN25-0100

SKU #YLST0TDV975HLIN

VFSWDM3546T-5E
Baldor VFSWDM3546T-5E
Detayları Gör

Baldor

VFSWDM3546T-5E

MFR #VFSWDM3546T-5E

SKU #YLSRYYEFOOW6J5E

MY1M20-200AH
SMC MY1M20-200AH
Detayları Gör

SMC

MY1M20-200AH

MFR #MY1M20-200AH

SKU #YLSIZ8K8N4KBPBQ

İlgili Aramalar

Saint Machinery SS-JIC-30 fiyatSaint Machinery SS-JIC-30 teklif alSaint Machinery SS-JIC-30 satın alSS-JIC-30 fiyatSS-JIC-30 stok durumuSaint Machinery yedek parçaSaint Machinery SS-JIC-30 muadilSaint Machinery SS-JIC-30 teknik özellikler