Çerez Kullanımı

Web sitemizde size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezler kullanıyoruz. Çerezler, site performansını artırmak, içerikleri kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için kullanılır.

Saint Machinery SS-JIC-15

Fotoğraf, ürünün gerçek halini yansıtmayabilir. Tüm detaylar için ürünün adına ve özelliklerine bakınız.

Saint Machinery SS-JIC-15

JIC Stainless Steel Standard Hydraulic Reservoir - 15 gal, 304 Stainless Steel Material, 26.00 in Length, 18.00 in Width, 19.00 in Height

Saint MachineryMFR # SS-JIC-15SKU # YLS9WJK9NUYC2XE
Drain Port Size3/4 NPT
End Plate Thickness7 ga
End Access Cover Size12.00 in
Filler/BreatherFiller / Breather Included
Fluid Level Temp Gauge5.00 inch Gauge Included
Leg Height6.00 in

Ürün Hakkında

JIC Stainless Steel Standard Hydraulic Reservoir - 15 gal, 304 Stainless Steel Material, 26.00 in Length, 18.00 in Width, 19.00 in Height

Özellikler ve Avantajlar

  • Weld Riser with Filler/ Breather
  • Fluid Level / Temp. Gauge ( 5" )
  • Two Endcovers with seals
  • 3/4" NPT drain on one endcover
  • Baffle with cutouts
  • Sloped “V” bottom
  • Leg height is 6" with two 11/16" diameter mounting holes oneach side
  • Material is 304 stainless steel
  • All accessories are shipped loose inside of reservoir

Saint Machinery SS-JIC-15

  • Orijinal ve sertifikalı Saint Machinery ürünü
  • Dünya genelinde tedarik ağıyla hızlı temin
  • Teknik ekibimizden ürün seçimi ve uyumluluk desteği
  • Muadil ve alternatif ürün önerisi
  • Talebinize özel fiyat teklifi ve teslim süresi

Teknik Özellikler

Drain Port Size3/4 NPT
End Plate Thickness7 ga
End Access Cover Size12.00 in
Filler/BreatherFiller / Breather Included
Fluid Level Temp Gauge5.00 inch Gauge Included
Leg Height6.00 in
Mounting Hole Diameter11/16 in
Overall Height19.00 in
Overall Length26.00 in
Overall Width18.00 in
Reservoir Capacity15 gal (US)
Reservoir Material304 Stainless Steel
Reservoir Series(JIC) Design - Stainless Steel
Top Plate Thickness7 ga
Weight115 lbs

İlgili Ürünler

BMC-L-80
Saint Machinery BMC-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

BMC-L-80

MFR #BMC-L-80

SKU #YLSPJHQ28XMXFBR

R-10
Saint Machinery R-10
Detayları Gör

Saint Machinery

R-10

MFR #R-10

SKU #YLSAGH9DO6PWQHW

OS-L-60
Saint Machinery OS-L-60
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-60

MFR #OS-L-60

SKU #YLSGBP7V40D0KNU

OS-L-80
Saint Machinery OS-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-80

MFR #OS-L-80

SKU #YLSYX8BIFBOP04L

NJ-30-5
Saint Machinery NJ-30-5
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-30-5

MFR #NJ-30-5

SKU #YLSSPG2I234SBO3

L-10-12
Saint Machinery L-10-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-10-12

MFR #L-10-12

SKU #YLSMUSQTQZQOGE8

TM-L-80
Saint Machinery TM-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

TM-L-80

MFR #TM-L-80

SKU #YLSW0IBS5J2HI9U

NJ-25
Saint Machinery NJ-25
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-25

MFR #NJ-25

SKU #YLSALEGF7YVUE1S

L-120-12
Saint Machinery L-120-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-120-12

MFR #L-120-12

SKU #YLSWWUGWBLXG0HB

NJ-3
Saint Machinery NJ-3
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-3

MFR #NJ-3

SKU #YLSFDPSDNAI8VUX

Öne Çıkan Ürünler

SY5420-5DZ-01
SMC SY5420-5DZ-01
Detayları Gör

SMC

SY5420-5DZ-01

MFR #SY5420-5DZ-01

SKU #YLSQW9MERWL033X

AW20-N02CG-6CZ-B
SMC AW20-N02CG-6CZ-B
Detayları Gör

SMC

AW20-N02CG-6CZ-B

MFR #AW20-N02CG-6CZ-B

SKU #YLSNOOF0IBCZ3J3

CDJ2L16-125Z-B
SMC CDJ2L16-125Z-B
Detayları Gör

SMC

CDJ2L16-125Z-B

MFR #CDJ2L16-125Z-B

SKU #YLS5V0RW2VJJR1A

NCDJ2L10-300-B
SMC NCDJ2L10-300-B
Detayları Gör

SMC

NCDJ2L10-300-B

MFR #NCDJ2L10-300-B

SKU #YLSRRDWPL50RWQ2

MDBB63-100Z
SMC MDBB63-100Z
Detayları Gör

SMC

MDBB63-100Z

MFR #MDBB63-100Z

SKU #YLSNBPQBGLI90UX

BM3615T W/ 2-1/4" LONG SHAFT
Baldor BM3615T W/  2-1/4" LONG SHAFT
Detayları Gör

Baldor

BM3615T W/ 2-1/4" LONG SHAFT

MFR #BM3615T W/ 2-1/4" LONG SHAFT

SKU #YLSUV0OKQIKNTRJ

VQZ2121-5LO1-N3T
SMC VQZ2121-5LO1-N3T
Detayları Gör

SMC

VQZ2121-5LO1-N3T

MFR #VQZ2121-5LO1-N3T

SKU #YLSEL35MGGQ9FOL

NCDGFN25-0100
SMC NCDGFN25-0100
Detayları Gör

SMC

NCDGFN25-0100

MFR #NCDGFN25-0100

SKU #YLST0TDV975HLIN

İlgili Aramalar

Saint Machinery SS-JIC-15 fiyatSaint Machinery SS-JIC-15 teklif alSaint Machinery SS-JIC-15 satın alSS-JIC-15 fiyatSS-JIC-15 stok durumuSaint Machinery yedek parçaSaint Machinery SS-JIC-15 muadilSaint Machinery SS-JIC-15 teknik özellikler