Çerez Kullanımı

Web sitemizde size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezler kullanıyoruz. Çerezler, site performansını artırmak, içerikleri kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için kullanılır.

Saint Machinery R-60

Fotoğraf, ürünün gerçek halini yansıtmayabilir. Tüm detaylar için ürünün adına ve özelliklerine bakınız.

Saint Machinery R-60

Rectangle Shaped Hydraulic Reservoir - 60 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 48.00 in Length, 15.00 in Width, 24.00 in Height

Saint MachineryMFR # R-60SKU # YLS1RG3NR046AT5
Drain Port Size3/4 NPT
Filler/BreatherFiller / Breather Included
Fluid Level Temp Gauge5.00 inch Gauge Included
Overall Height24.00 in
Overall Length48.00 in
Overall Width15.00 in

Ürün Hakkında

Rectangle Shaped Hydraulic Reservoir - 60 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 48.00 in Length, 15.00 in Width, 24.00 in Height

Özellikler ve Avantajlar

  • Weld Riser with Filler / Breather
  • Fluid Level / Temp. Gauge ( 5" )
  • Hinged lid with T-handle latch, lid catch and 1/4" thickflat gasket
  • Baffle with cutouts
  • 3/4" N.P.T. drain
  • Interior and exterior treated with a rust preventative oil coating
  • All reservoirs shipped unprimed
  • Tank is constructed of 7ga. and the top is constructed of 12ga
  • Material is Pickled and Oiled steel
  • All accessories are shipped loose inside of reservoir
  • No mounting holes (customer supplies)

Saint Machinery R-60

  • Orijinal ve sertifikalı Saint Machinery ürünü
  • Dünya genelinde tedarik ağıyla hızlı temin
  • Teknik ekibimizden ürün seçimi ve uyumluluk desteği
  • Muadil ve alternatif ürün önerisi
  • Talebinize özel fiyat teklifi ve teslim süresi

Teknik Özellikler

Drain Port Size3/4 NPT
Filler/BreatherFiller / Breather Included
Fluid Level Temp Gauge5.00 inch Gauge Included
Overall Height24.00 in
Overall Length48.00 in
Overall Width15.00 in
Reservoir Capacity60 gal (US)
Reservoir MaterialPickled and Oiled Steel
Reservoir SeriesRectangle Design
Tank Plate Thickness7 ga
Top Plate Thickness12 ga
Weight245 lbs

İlgili Ürünler

BMC-L-80
Saint Machinery BMC-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

BMC-L-80

MFR #BMC-L-80

SKU #YLSPJHQ28XMXFBR

R-10
Saint Machinery R-10
Detayları Gör

Saint Machinery

R-10

MFR #R-10

SKU #YLSAGH9DO6PWQHW

OS-L-60
Saint Machinery OS-L-60
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-60

MFR #OS-L-60

SKU #YLSGBP7V40D0KNU

OS-L-80
Saint Machinery OS-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-80

MFR #OS-L-80

SKU #YLSYX8BIFBOP04L

NJ-30-5
Saint Machinery NJ-30-5
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-30-5

MFR #NJ-30-5

SKU #YLSSPG2I234SBO3

L-10-12
Saint Machinery L-10-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-10-12

MFR #L-10-12

SKU #YLSMUSQTQZQOGE8

TM-L-80
Saint Machinery TM-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

TM-L-80

MFR #TM-L-80

SKU #YLSW0IBS5J2HI9U

NJ-25
Saint Machinery NJ-25
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-25

MFR #NJ-25

SKU #YLSALEGF7YVUE1S

L-120-12
Saint Machinery L-120-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-120-12

MFR #L-120-12

SKU #YLSWWUGWBLXG0HB

NJ-3
Saint Machinery NJ-3
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-3

MFR #NJ-3

SKU #YLSFDPSDNAI8VUX

Öne Çıkan Ürünler

MXQ25-40B-M9NZ
SMC MXQ25-40B-M9NZ
Detayları Gör

SMC

MXQ25-40B-M9NZ

MFR #MXQ25-40B-M9NZ

SKU #YLST5TX9LNATRNS

MXS-AS16L
SMC MXS-AS16L
Detayları Gör

SMC

MXS-AS16L

MFR #MXS-AS16L

SKU #YLSAP0XXFGFSWY6

CM2B40-75Z
SMC CM2B40-75Z
Detayları Gör

SMC

CM2B40-75Z

MFR #CM2B40-75Z

SKU #YLSOGLJ512KWTEJ

MY1M20-200AH
SMC MY1M20-200AH
Detayları Gör

SMC

MY1M20-200AH

MFR #MY1M20-200AH

SKU #YLSIZ8K8N4KBPBQ

MTS32-150M
SMC MTS32-150M
Detayları Gör

SMC

MTS32-150M

MFR #MTS32-150M

SKU #YLSSJCSBTRLX2P7

BC8M12
Brush Research Mfg BC8M12
Detayları Gör

Brush Research Mfg

BC8M12

MFR #BC8M12

SKU #YLSA0P5BE6ZJCIW

SY5420-5DZ-01
SMC SY5420-5DZ-01
Detayları Gör

SMC

SY5420-5DZ-01

MFR #SY5420-5DZ-01

SKU #YLSQW9MERWL033X

MXQ25L-40B-M9NZ
SMC MXQ25L-40B-M9NZ
Detayları Gör

SMC

MXQ25L-40B-M9NZ

MFR #MXQ25L-40B-M9NZ

SKU #YLSD1VANMRI726Z

İlgili Aramalar

Saint Machinery R-60 fiyatSaint Machinery R-60 teklif alSaint Machinery R-60 satın alR-60 fiyatR-60 stok durumuSaint Machinery yedek parçaSaint Machinery R-60 muadilSaint Machinery R-60 teknik özellikler