Çerez Kullanımı

Web sitemizde size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezler kullanıyoruz. Çerezler, site performansını artırmak, içerikleri kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için kullanılır.

Saint Machinery NJ-15

Fotoğraf, ürünün gerçek halini yansıtmayabilir. Tüm detaylar için ürünün adına ve özelliklerine bakınız.

Saint Machinery NJ-15

Non - JIC Weld On Top Hydraulic Reservoir - 15 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 20.00 in Length, 16.00 in Width, 14.00 in Height

Saint MachineryMFR # NJ-15SKU # YLS4KVLTSS831US
Reservoir Series(Non - JIC) Design - Weld On Top
Reservoir Capacity15 gal (US)
Reservoir MaterialPickled and Oiled Steel
Overall Length20.00 in
Overall Width16.00 in
Overall Height14.00 in

Ürün Hakkında

Non - JIC Weld On Top Hydraulic Reservoir - 15 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 20.00 in Length, 16.00 in Width, 14.00 in Height

Özellikler ve Avantajlar

  • Weld riser with Filler Breather
  • Fluid Level / Temp. Gauge ( 5" )
  • Drain
  • Mounting Holes
  • Endcover with seal
  • Interior and exterior treated with a rust preventative oil coating
  • Shipped unprimed
  • Material is Pickled and Oiled steel
  • All accessories are shipped loose inside of reservoir

Saint Machinery NJ-15

  • Orijinal ve sertifikalı Saint Machinery ürünü
  • Dünya genelinde tedarik ağıyla hızlı temin
  • Teknik ekibimizden ürün seçimi ve uyumluluk desteği
  • Muadil ve alternatif ürün önerisi
  • Talebinize özel fiyat teklifi ve teslim süresi

Teknik Özellikler

Reservoir Series(Non - JIC) Design - Weld On Top
Reservoir Capacity15 gal (US)
Reservoir MaterialPickled and Oiled Steel
Overall Length20.00 in
Overall Width16.00 in
Overall Height14.00 in
End Access Cover Size6.00 in
Style Number2
Filler/BreatherFiller / Breather Included
Fluid Level Temp Gauge5.00 inch Gauge Included
Weight58 lbs

İlgili Ürünler

BMC-L-80
Saint Machinery BMC-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

BMC-L-80

MFR #BMC-L-80

SKU #YLSPJHQ28XMXFBR

R-10
Saint Machinery R-10
Detayları Gör

Saint Machinery

R-10

MFR #R-10

SKU #YLSAGH9DO6PWQHW

OS-L-60
Saint Machinery OS-L-60
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-60

MFR #OS-L-60

SKU #YLSGBP7V40D0KNU

OS-L-80
Saint Machinery OS-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-80

MFR #OS-L-80

SKU #YLSYX8BIFBOP04L

NJ-30-5
Saint Machinery NJ-30-5
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-30-5

MFR #NJ-30-5

SKU #YLSSPG2I234SBO3

L-10-12
Saint Machinery L-10-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-10-12

MFR #L-10-12

SKU #YLSMUSQTQZQOGE8

TM-L-80
Saint Machinery TM-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

TM-L-80

MFR #TM-L-80

SKU #YLSW0IBS5J2HI9U

NJ-25
Saint Machinery NJ-25
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-25

MFR #NJ-25

SKU #YLSALEGF7YVUE1S

L-120-12
Saint Machinery L-120-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-120-12

MFR #L-120-12

SKU #YLSWWUGWBLXG0HB

NJ-3
Saint Machinery NJ-3
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-3

MFR #NJ-3

SKU #YLSFDPSDNAI8VUX

Öne Çıkan Ürünler

MY1M20-200AH
SMC MY1M20-200AH
Detayları Gör

SMC

MY1M20-200AH

MFR #MY1M20-200AH

SKU #YLSIZ8K8N4KBPBQ

BC8M12
Brush Research Mfg BC8M12
Detayları Gör

Brush Research Mfg

BC8M12

MFR #BC8M12

SKU #YLSA0P5BE6ZJCIW

CG5EN50SV-150
SMC CG5EN50SV-150
Detayları Gör

SMC

CG5EN50SV-150

MFR #CG5EN50SV-150

SKU #YLST11TLVYPVP7H

VQC2101R-51
SMC VQC2101R-51
Detayları Gör

SMC

VQC2101R-51

MFR #VQC2101R-51

SKU #YLSSEY6NT0YLZ8G

ZCUKQ25-50D
SMC ZCUKQ25-50D
Detayları Gör

SMC

ZCUKQ25-50D

MFR #ZCUKQ25-50D

SKU #YLSQ684QXTNN958

AW20-N02CG-6CZ-B
SMC AW20-N02CG-6CZ-B
Detayları Gör

SMC

AW20-N02CG-6CZ-B

MFR #AW20-N02CG-6CZ-B

SKU #YLSNOOF0IBCZ3J3

NCDMC150-0600-X155US
SMC NCDMC150-0600-X155US
Detayları Gör

SMC

NCDMC150-0600-X155US

MFR #NCDMC150-0600-X155US

SKU #YLS8ICKGSKYC93L

MXS-AS16L
SMC MXS-AS16L
Detayları Gör

SMC

MXS-AS16L

MFR #MXS-AS16L

SKU #YLSAP0XXFGFSWY6

MXQ25-40B-M9NZ
SMC MXQ25-40B-M9NZ
Detayları Gör

SMC

MXQ25-40B-M9NZ

MFR #MXQ25-40B-M9NZ

SKU #YLST5TX9LNATRNS

EH22512
Danfoss Aeroquip LLC EH22512
Detayları Gör

Danfoss Aeroquip LLC

EH22512

MFR #EH22512

SKU #YLSRZ91UGVO64DG

İlgili Aramalar

Saint Machinery NJ-15 fiyatSaint Machinery NJ-15 teklif alSaint Machinery NJ-15 satın alNJ-15 fiyatNJ-15 stok durumuSaint Machinery yedek parçaSaint Machinery NJ-15 muadilSaint Machinery NJ-15 teknik özellikler