Çerez Kullanımı

Web sitemizde size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezler kullanıyoruz. Çerezler, site performansını artırmak, içerikleri kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için kullanılır.

Saint Machinery L-100

Fotoğraf, ürünün gerçek halini yansıtmayabilir. Tüm detaylar için ürünün adına ve özelliklerine bakınız.

Saint Machinery L-100

L-Shaped Hydraulic Reservoir - 100 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 58.25 in Length, 48.00 in Width, 35.00 in Height

Saint MachineryMFR # L-100SKU # YLS09220K9MCM0J
Reservoir Series(L-Shaped) Design
Reservoir Capacity100 gal (US)
Reservoir MaterialPickled and Oiled Steel
Overall Length58.25 in
Overall Width48.00 in
Overall Height35.00 in

Ürün Hakkında

L-Shaped Hydraulic Reservoir - 100 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 58.25 in Length, 48.00 in Width, 35.00 in Height

Özellikler ve Avantajlar

  • Weld Riser with Filler / Breather
  • Fluid Level / Temp. Gauge ( 5" )
  • Hinged lid with T-handle latch, lid catch and 1/4" thickflat gasket. (L-150 and larger have two lids)
  • Lifting holes
  • Baffle with cutouts
  • 3/4" N.P.T. drain
  • Interior and exterior treated with a rust preventative oilcoating
  • All reservoirs shipped unprimed
  • Leg height is 6" with two 11/16" dia. mounting holes on eachside
  • Material is Pickled and Oiled steel
  • All accessories are shipped loose inside of reservoir

Saint Machinery L-100

  • Orijinal ve sertifikalı Saint Machinery ürünü
  • Dünya genelinde tedarik ağıyla hızlı temin
  • Teknik ekibimizden ürün seçimi ve uyumluluk desteği
  • Muadil ve alternatif ürün önerisi
  • Talebinize özel fiyat teklifi ve teslim süresi

Teknik Özellikler

Reservoir Series(L-Shaped) Design
Reservoir Capacity100 gal (US)
Reservoir MaterialPickled and Oiled Steel
Overall Length58.25 in
Overall Width48.00 in
Overall Height35.00 in
Drain Port Size3/4 NPT
Mounting Hole Diameter11/16 in
Deck Plate Thickness3/8 in
Front Plate Thickness7 ga
Filler/BreatherFiller / Breather Included
Fluid Level Temp Gauge5.00 inch Gauge Included
Leg Height6.00 in
Weight715 lbs

İlgili Ürünler

BMC-L-80
Saint Machinery BMC-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

BMC-L-80

MFR #BMC-L-80

SKU #YLSPJHQ28XMXFBR

R-10
Saint Machinery R-10
Detayları Gör

Saint Machinery

R-10

MFR #R-10

SKU #YLSAGH9DO6PWQHW

OS-L-60
Saint Machinery OS-L-60
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-60

MFR #OS-L-60

SKU #YLSGBP7V40D0KNU

OS-L-80
Saint Machinery OS-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-80

MFR #OS-L-80

SKU #YLSYX8BIFBOP04L

NJ-30-5
Saint Machinery NJ-30-5
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-30-5

MFR #NJ-30-5

SKU #YLSSPG2I234SBO3

L-10-12
Saint Machinery L-10-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-10-12

MFR #L-10-12

SKU #YLSMUSQTQZQOGE8

TM-L-80
Saint Machinery TM-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

TM-L-80

MFR #TM-L-80

SKU #YLSW0IBS5J2HI9U

NJ-25
Saint Machinery NJ-25
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-25

MFR #NJ-25

SKU #YLSALEGF7YVUE1S

L-120-12
Saint Machinery L-120-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-120-12

MFR #L-120-12

SKU #YLSWWUGWBLXG0HB

NJ-3
Saint Machinery NJ-3
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-3

MFR #NJ-3

SKU #YLSFDPSDNAI8VUX

Öne Çıkan Ürünler

NCDMC150-0600-X155US
SMC NCDMC150-0600-X155US
Detayları Gör

SMC

NCDMC150-0600-X155US

MFR #NCDMC150-0600-X155US

SKU #YLS8ICKGSKYC93L

MGPL25TN-200BZ-XC9
SMC MGPL25TN-200BZ-XC9
Detayları Gör

SMC

MGPL25TN-200BZ-XC9

MFR #MGPL25TN-200BZ-XC9

SKU #YLSPBI637NOCN0Y

NCDJ2L10-300-B
SMC NCDJ2L10-300-B
Detayları Gör

SMC

NCDJ2L10-300-B

MFR #NCDJ2L10-300-B

SKU #YLSRRDWPL50RWQ2

BM3615T W/ 2-1/4" LONG SHAFT
Baldor BM3615T W/  2-1/4" LONG SHAFT
Detayları Gör

Baldor

BM3615T W/ 2-1/4" LONG SHAFT

MFR #BM3615T W/ 2-1/4" LONG SHAFT

SKU #YLSUV0OKQIKNTRJ

CM2B40-75Z
SMC CM2B40-75Z
Detayları Gör

SMC

CM2B40-75Z

MFR #CM2B40-75Z

SKU #YLSOGLJ512KWTEJ

ZCUKQ25-50D
SMC ZCUKQ25-50D
Detayları Gör

SMC

ZCUKQ25-50D

MFR #ZCUKQ25-50D

SKU #YLSQ684QXTNN958

NCMC150-0600-X103US
SMC NCMC150-0600-X103US
Detayları Gör

SMC

NCMC150-0600-X103US

MFR #NCMC150-0600-X103US

SKU #YLS468HQT0B65QG

MGPM25-100Z-XC4
SMC MGPM25-100Z-XC4
Detayları Gör

SMC

MGPM25-100Z-XC4

MFR #MGPM25-100Z-XC4

SKU #YLSH71U0VZZBO5I

SY5420-5DZ-01
SMC SY5420-5DZ-01
Detayları Gör

SMC

SY5420-5DZ-01

MFR #SY5420-5DZ-01

SKU #YLSQW9MERWL033X

İlgili Aramalar

Saint Machinery L-100 fiyatSaint Machinery L-100 teklif alSaint Machinery L-100 satın alL-100 fiyatL-100 stok durumuSaint Machinery yedek parçaSaint Machinery L-100 muadilSaint Machinery L-100 teknik özellikler