Çerez Kullanımı

Web sitemizde size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezler kullanıyoruz. Çerezler, site performansını artırmak, içerikleri kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için kullanılır.

Saint Machinery L-10

Fotoğraf, ürünün gerçek halini yansıtmayabilir. Tüm detaylar için ürünün adına ve özelliklerine bakınız.

Saint Machinery L-10

L-Shaped Hydraulic Reservoir - 10 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 21.50 in Length, 24.00 in Width, 23.75 in Height

Saint MachineryMFR # L-10SKU # YLSXACJUY9271YP
Reservoir Series(L-Shaped) Design
Reservoir Capacity10 gal (US)
Reservoir MaterialPickled and Oiled Steel
Overall Length21.50 in
Overall Width24.00 in
Overall Height23.75 in

Ürün Hakkında

L-Shaped Hydraulic Reservoir - 10 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 21.50 in Length, 24.00 in Width, 23.75 in Height

Özellikler ve Avantajlar

  • Weld Riser with Filler / Breather
  • Fluid Level / Temp. Gauge ( 5" )
  • Hinged lid with T-handle latch, lid catch and 1/4" thickflat gasket. (L-150 and larger have two lids)
  • Lifting holes
  • Baffle with cutouts
  • 3/4" N.P.T. drain
  • Interior and exterior treated with a rust preventative oilcoating
  • All reservoirs shipped unprimed
  • Leg height is 6" with two 11/16" dia. mounting holes on eachside
  • Material is Pickled and Oiled steel
  • All accessories are shipped loose inside of reservoir

Saint Machinery L-10

  • Orijinal ve sertifikalı Saint Machinery ürünü
  • Dünya genelinde tedarik ağıyla hızlı temin
  • Teknik ekibimizden ürün seçimi ve uyumluluk desteği
  • Muadil ve alternatif ürün önerisi
  • Talebinize özel fiyat teklifi ve teslim süresi

Teknik Özellikler

Reservoir Series(L-Shaped) Design
Reservoir Capacity10 gal (US)
Reservoir MaterialPickled and Oiled Steel
Overall Length21.50 in
Overall Width24.00 in
Overall Height23.75 in
Drain Port Size3/4 NPT
Mounting Hole Diameter11/16 in
Deck Plate Thickness7 ga
Front Plate Thickness7 ga
Filler/BreatherFiller / Breather Included
Fluid Level Temp Gauge5.00 inch Gauge Included
Leg Height6.00 in
Weight136 lbs

İlgili Ürünler

BMC-L-80
Saint Machinery BMC-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

BMC-L-80

MFR #BMC-L-80

SKU #YLSPJHQ28XMXFBR

R-10
Saint Machinery R-10
Detayları Gör

Saint Machinery

R-10

MFR #R-10

SKU #YLSAGH9DO6PWQHW

OS-L-60
Saint Machinery OS-L-60
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-60

MFR #OS-L-60

SKU #YLSGBP7V40D0KNU

OS-L-80
Saint Machinery OS-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-80

MFR #OS-L-80

SKU #YLSYX8BIFBOP04L

NJ-30-5
Saint Machinery NJ-30-5
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-30-5

MFR #NJ-30-5

SKU #YLSSPG2I234SBO3

L-10-12
Saint Machinery L-10-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-10-12

MFR #L-10-12

SKU #YLSMUSQTQZQOGE8

TM-L-80
Saint Machinery TM-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

TM-L-80

MFR #TM-L-80

SKU #YLSW0IBS5J2HI9U

NJ-25
Saint Machinery NJ-25
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-25

MFR #NJ-25

SKU #YLSALEGF7YVUE1S

L-120-12
Saint Machinery L-120-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-120-12

MFR #L-120-12

SKU #YLSWWUGWBLXG0HB

NJ-3
Saint Machinery NJ-3
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-3

MFR #NJ-3

SKU #YLSFDPSDNAI8VUX

Öne Çıkan Ürünler

SY5420-5DZ-01
SMC SY5420-5DZ-01
Detayları Gör

SMC

SY5420-5DZ-01

MFR #SY5420-5DZ-01

SKU #YLSQW9MERWL033X

MY1M20-200AH
SMC MY1M20-200AH
Detayları Gör

SMC

MY1M20-200AH

MFR #MY1M20-200AH

SKU #YLSIZ8K8N4KBPBQ

CG5EN50SV-150
SMC CG5EN50SV-150
Detayları Gör

SMC

CG5EN50SV-150

MFR #CG5EN50SV-150

SKU #YLST11TLVYPVP7H

VQC2101R-51
SMC VQC2101R-51
Detayları Gör

SMC

VQC2101R-51

MFR #VQC2101R-51

SKU #YLSSEY6NT0YLZ8G

NCDMC150-0600-X155US
SMC NCDMC150-0600-X155US
Detayları Gör

SMC

NCDMC150-0600-X155US

MFR #NCDMC150-0600-X155US

SKU #YLS8ICKGSKYC93L

BC8M12
Brush Research Mfg BC8M12
Detayları Gör

Brush Research Mfg

BC8M12

MFR #BC8M12

SKU #YLSA0P5BE6ZJCIW

VM8001-5
Baldor VM8001-5
Detayları Gör

Baldor

VM8001-5

MFR #VM8001-5

SKU #YLS3TOWVXWW0DHP

EH22512
Danfoss Aeroquip LLC EH22512
Detayları Gör

Danfoss Aeroquip LLC

EH22512

MFR #EH22512

SKU #YLSRZ91UGVO64DG

AL30-03-8-A
SMC AL30-03-8-A
Detayları Gör

SMC

AL30-03-8-A

MFR #AL30-03-8-A

SKU #YLS6GDABZE4BN7A

İlgili Aramalar

Saint Machinery L-10 fiyatSaint Machinery L-10 teklif alSaint Machinery L-10 satın alL-10 fiyatL-10 stok durumuSaint Machinery yedek parçaSaint Machinery L-10 muadilSaint Machinery L-10 teknik özellikler