Çerez Kullanımı

Web sitemizde size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezler kullanıyoruz. Çerezler, site performansını artırmak, içerikleri kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için kullanılır.

Saint Machinery JIC-500

Fotoğraf, ürünün gerçek halini yansıtmayabilir. Tüm detaylar için ürünün adına ve özelliklerine bakınız.

Saint Machinery JIC-500

JIC Standard Hydraulic Reservoir - 500 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 72.00 in Length, 48.00 in Width, 43.00 in Height

Saint MachineryMFR # JIC-500SKU # YLSVJU1KZIVFQ7C
Reservoir Series(JIC) Design
Reservoir Capacity500 gal (US)
Reservoir MaterialPickled and Oiled Steel
Overall Length72.00 in
Overall Width48.00 in
Overall Height43.00 in

Ürün Hakkında

JIC Standard Hydraulic Reservoir - 500 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 72.00 in Length, 48.00 in Width, 43.00 in Height

Özellikler ve Avantajlar

  • Weld Riser with Filler/ Breather
  • Fluid Level / Temp. Gauge ( 5" )
  • Two Endcovers with seals
  • 3/4" NPT drain on one endcover
  • Baffle with cutouts
  • Interior and exterior treated with a rust preventative oilcoating, shipped unprimed
  • Sloped “V” bottom
  • Leg height is 6" with two 11/16" dia. mounting holes on eachside
  • Material is Pickled and Oiled steel
  • All accessories are shipped loose inside of reservoir

Saint Machinery JIC-500

  • Orijinal ve sertifikalı Saint Machinery ürünü
  • Dünya genelinde tedarik ağıyla hızlı temin
  • Teknik ekibimizden ürün seçimi ve uyumluluk desteği
  • Muadil ve alternatif ürün önerisi
  • Talebinize özel fiyat teklifi ve teslim süresi

Teknik Özellikler

Reservoir Series(JIC) Design
Reservoir Capacity500 gal (US)
Reservoir MaterialPickled and Oiled Steel
Overall Length72.00 in
Overall Width48.00 in
Overall Height43.00 in
Drain Port Size3/4 NPT
Mounting Hole Diameter11/16 in
Top Plate Thickness3/8 in
End Plate Thickness3/8 in
End Access Cover Size16.00 in
Filler/BreatherFiller / Breather Included
Fluid Level Temp Gauge5.00 inch Gauge Included
Leg Height6.00 in
Weight1415 lbs

İlgili Ürünler

BMC-L-80
Saint Machinery BMC-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

BMC-L-80

MFR #BMC-L-80

SKU #YLSPJHQ28XMXFBR

R-10
Saint Machinery R-10
Detayları Gör

Saint Machinery

R-10

MFR #R-10

SKU #YLSAGH9DO6PWQHW

OS-L-60
Saint Machinery OS-L-60
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-60

MFR #OS-L-60

SKU #YLSGBP7V40D0KNU

OS-L-80
Saint Machinery OS-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-80

MFR #OS-L-80

SKU #YLSYX8BIFBOP04L

NJ-30-5
Saint Machinery NJ-30-5
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-30-5

MFR #NJ-30-5

SKU #YLSSPG2I234SBO3

L-10-12
Saint Machinery L-10-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-10-12

MFR #L-10-12

SKU #YLSMUSQTQZQOGE8

TM-L-80
Saint Machinery TM-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

TM-L-80

MFR #TM-L-80

SKU #YLSW0IBS5J2HI9U

NJ-25
Saint Machinery NJ-25
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-25

MFR #NJ-25

SKU #YLSALEGF7YVUE1S

L-120-12
Saint Machinery L-120-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-120-12

MFR #L-120-12

SKU #YLSWWUGWBLXG0HB

NJ-3
Saint Machinery NJ-3
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-3

MFR #NJ-3

SKU #YLSFDPSDNAI8VUX

Öne Çıkan Ürünler

VFSWDM3546T-5E
Baldor VFSWDM3546T-5E
Detayları Gör

Baldor

VFSWDM3546T-5E

MFR #VFSWDM3546T-5E

SKU #YLSRYYEFOOW6J5E

VQZ2121-5LO1-N3T
SMC VQZ2121-5LO1-N3T
Detayları Gör

SMC

VQZ2121-5LO1-N3T

MFR #VQZ2121-5LO1-N3T

SKU #YLSEL35MGGQ9FOL

AW20-N02CG-6CZ-B
SMC AW20-N02CG-6CZ-B
Detayları Gör

SMC

AW20-N02CG-6CZ-B

MFR #AW20-N02CG-6CZ-B

SKU #YLSNOOF0IBCZ3J3

VM8001-5
Baldor VM8001-5
Detayları Gör

Baldor

VM8001-5

MFR #VM8001-5

SKU #YLS3TOWVXWW0DHP

MGPL25TN-200BZ-XC9
SMC MGPL25TN-200BZ-XC9
Detayları Gör

SMC

MGPL25TN-200BZ-XC9

MFR #MGPL25TN-200BZ-XC9

SKU #YLSPBI637NOCN0Y

CM2B40-75Z
SMC CM2B40-75Z
Detayları Gör

SMC

CM2B40-75Z

MFR #CM2B40-75Z

SKU #YLSOGLJ512KWTEJ

CDJ2L16-125Z-B
SMC CDJ2L16-125Z-B
Detayları Gör

SMC

CDJ2L16-125Z-B

MFR #CDJ2L16-125Z-B

SKU #YLS5V0RW2VJJR1A

CG5EN50SV-150
SMC CG5EN50SV-150
Detayları Gör

SMC

CG5EN50SV-150

MFR #CG5EN50SV-150

SKU #YLST11TLVYPVP7H

BC8M12
Brush Research Mfg BC8M12
Detayları Gör

Brush Research Mfg

BC8M12

MFR #BC8M12

SKU #YLSA0P5BE6ZJCIW

SY5420-5DZ-01
SMC SY5420-5DZ-01
Detayları Gör

SMC

SY5420-5DZ-01

MFR #SY5420-5DZ-01

SKU #YLSQW9MERWL033X

İlgili Aramalar

Saint Machinery JIC-500 fiyatSaint Machinery JIC-500 teklif alSaint Machinery JIC-500 satın alJIC-500 fiyatJIC-500 stok durumuSaint Machinery yedek parçaSaint Machinery JIC-500 muadilSaint Machinery JIC-500 teknik özellikler