Çerez Kullanımı

Web sitemizde size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezler kullanıyoruz. Çerezler, site performansını artırmak, içerikleri kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için kullanılır.

Saint Machinery JIC-200

Fotoğraf, ürünün gerçek halini yansıtmayabilir. Tüm detaylar için ürünün adına ve özelliklerine bakınız.

Saint Machinery JIC-200

JIC Standard Hydraulic Reservoir - 200 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 72.00 in Length, 36.00 in Width, 29.50 in Height

Saint MachineryMFR # JIC-200SKU # YLSMS4OCXR63IWD
Reservoir Series(JIC) Design
Reservoir Capacity200 gal (US)
Reservoir MaterialPickled and Oiled Steel
Overall Length72.00 in
Overall Width36.00 in
Overall Height29.50 in

Ürün Hakkında

JIC Standard Hydraulic Reservoir - 200 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 72.00 in Length, 36.00 in Width, 29.50 in Height

Özellikler ve Avantajlar

  • Weld Riser with Filler/ Breather
  • Fluid Level / Temp. Gauge ( 5" )
  • Two Endcovers with seals
  • 3/4" NPT drain on one endcover
  • Baffle with cutouts
  • Interior and exterior treated with a rust preventative oilcoating, shipped unprimed
  • Sloped “V” bottom
  • Leg height is 6" with two 11/16" dia. mounting holes on eachside
  • Material is Pickled and Oiled steel
  • All accessories are shipped loose inside of reservoir

Saint Machinery JIC-200

  • Orijinal ve sertifikalı Saint Machinery ürünü
  • Dünya genelinde tedarik ağıyla hızlı temin
  • Teknik ekibimizden ürün seçimi ve uyumluluk desteği
  • Muadil ve alternatif ürün önerisi
  • Talebinize özel fiyat teklifi ve teslim süresi

Teknik Özellikler

Reservoir Series(JIC) Design
Reservoir Capacity200 gal (US)
Reservoir MaterialPickled and Oiled Steel
Overall Length72.00 in
Overall Width36.00 in
Overall Height29.50 in
Drain Port Size3/4 NPT
Mounting Hole Diameter11/16 in
Top Plate Thickness3/8 in
End Plate Thickness3/8 in
End Access Cover Size16.00 in
Filler/BreatherFiller / Breather Included
Fluid Level Temp Gauge5.00 inch Gauge Included
Leg Height6.00 in
Weight875 lbs

İlgili Ürünler

BMC-L-80
Saint Machinery BMC-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

BMC-L-80

MFR #BMC-L-80

SKU #YLSPJHQ28XMXFBR

R-10
Saint Machinery R-10
Detayları Gör

Saint Machinery

R-10

MFR #R-10

SKU #YLSAGH9DO6PWQHW

OS-L-60
Saint Machinery OS-L-60
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-60

MFR #OS-L-60

SKU #YLSGBP7V40D0KNU

OS-L-80
Saint Machinery OS-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-80

MFR #OS-L-80

SKU #YLSYX8BIFBOP04L

NJ-30-5
Saint Machinery NJ-30-5
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-30-5

MFR #NJ-30-5

SKU #YLSSPG2I234SBO3

L-10-12
Saint Machinery L-10-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-10-12

MFR #L-10-12

SKU #YLSMUSQTQZQOGE8

TM-L-80
Saint Machinery TM-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

TM-L-80

MFR #TM-L-80

SKU #YLSW0IBS5J2HI9U

NJ-25
Saint Machinery NJ-25
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-25

MFR #NJ-25

SKU #YLSALEGF7YVUE1S

L-120-12
Saint Machinery L-120-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-120-12

MFR #L-120-12

SKU #YLSWWUGWBLXG0HB

NJ-3
Saint Machinery NJ-3
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-3

MFR #NJ-3

SKU #YLSFDPSDNAI8VUX

Öne Çıkan Ürünler

MTS32-150M
SMC MTS32-150M
Detayları Gör

SMC

MTS32-150M

MFR #MTS32-150M

SKU #YLSSJCSBTRLX2P7

MXQ25L-40B-M9NZ
SMC MXQ25L-40B-M9NZ
Detayları Gör

SMC

MXQ25L-40B-M9NZ

MFR #MXQ25L-40B-M9NZ

SKU #YLSD1VANMRI726Z

VQC2101R-51
SMC VQC2101R-51
Detayları Gör

SMC

VQC2101R-51

MFR #VQC2101R-51

SKU #YLSSEY6NT0YLZ8G

BC8M12
Brush Research Mfg BC8M12
Detayları Gör

Brush Research Mfg

BC8M12

MFR #BC8M12

SKU #YLSA0P5BE6ZJCIW

MXS-AS16L
SMC MXS-AS16L
Detayları Gör

SMC

MXS-AS16L

MFR #MXS-AS16L

SKU #YLSAP0XXFGFSWY6

AR30-N02E-1Z-B
SMC AR30-N02E-1Z-B
Detayları Gör

SMC

AR30-N02E-1Z-B

MFR #AR30-N02E-1Z-B

SKU #YLSYFNHADE6GRKV

MY1M20-200AH
SMC MY1M20-200AH
Detayları Gör

SMC

MY1M20-200AH

MFR #MY1M20-200AH

SKU #YLSIZ8K8N4KBPBQ

AL30-03-8-A
SMC AL30-03-8-A
Detayları Gör

SMC

AL30-03-8-A

MFR #AL30-03-8-A

SKU #YLS6GDABZE4BN7A

VM8001-5
Baldor VM8001-5
Detayları Gör

Baldor

VM8001-5

MFR #VM8001-5

SKU #YLS3TOWVXWW0DHP

SY5420-5DZ-01
SMC SY5420-5DZ-01
Detayları Gör

SMC

SY5420-5DZ-01

MFR #SY5420-5DZ-01

SKU #YLSQW9MERWL033X

İlgili Aramalar

Saint Machinery JIC-200 fiyatSaint Machinery JIC-200 teklif alSaint Machinery JIC-200 satın alJIC-200 fiyatJIC-200 stok durumuSaint Machinery yedek parçaSaint Machinery JIC-200 muadilSaint Machinery JIC-200 teknik özellikler