Çerez Kullanımı

Web sitemizde size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezler kullanıyoruz. Çerezler, site performansını artırmak, içerikleri kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için kullanılır.

Saint Machinery JIC-120

Fotoğraf, ürünün gerçek halini yansıtmayabilir. Tüm detaylar için ürünün adına ve özelliklerine bakınız.

Saint Machinery JIC-120

JIC Standard Hydraulic Reservoir - 120 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 60.00 in Length, 30.00 in Width, 26.00 in Height

Saint MachineryMFR # JIC-120SKU # YLSEWWMJPJB2JPS
Reservoir Series(JIC) Design
Reservoir Capacity120 gal (US)
Reservoir MaterialPickled and Oiled Steel
Overall Length60.00 in
Overall Width30.00 in
Overall Height26.00 in

Ürün Hakkında

JIC Standard Hydraulic Reservoir - 120 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 60.00 in Length, 30.00 in Width, 26.00 in Height

Özellikler ve Avantajlar

  • Weld Riser with Filler/ Breather
  • Fluid Level / Temp. Gauge ( 5" )
  • Two Endcovers with seals
  • 3/4" NPT drain on one endcover
  • Baffle with cutouts
  • Interior and exterior treated with a rust preventative oilcoating, shipped unprimed
  • Sloped “V” bottom
  • Leg height is 6" with two 11/16" dia. mounting holes on eachside
  • Material is Pickled and Oiled steel
  • All accessories are shipped loose inside of reservoir

Saint Machinery JIC-120

  • Orijinal ve sertifikalı Saint Machinery ürünü
  • Dünya genelinde tedarik ağıyla hızlı temin
  • Teknik ekibimizden ürün seçimi ve uyumluluk desteği
  • Muadil ve alternatif ürün önerisi
  • Talebinize özel fiyat teklifi ve teslim süresi

Teknik Özellikler

Reservoir Series(JIC) Design
Reservoir Capacity120 gal (US)
Reservoir MaterialPickled and Oiled Steel
Overall Length60.00 in
Overall Width30.00 in
Overall Height26.00 in
Drain Port Size3/4 NPT
Mounting Hole Diameter11/16 in
Top Plate Thickness3/8 in
End Plate Thickness3/8 in
End Access Cover Size16.00 in
Filler/BreatherFiller / Breather Included
Fluid Level Temp Gauge5.00 inch Gauge Included
Leg Height6.00 in
Weight560 lbs

İlgili Ürünler

BMC-L-80
Saint Machinery BMC-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

BMC-L-80

MFR #BMC-L-80

SKU #YLSPJHQ28XMXFBR

R-10
Saint Machinery R-10
Detayları Gör

Saint Machinery

R-10

MFR #R-10

SKU #YLSAGH9DO6PWQHW

OS-L-60
Saint Machinery OS-L-60
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-60

MFR #OS-L-60

SKU #YLSGBP7V40D0KNU

OS-L-80
Saint Machinery OS-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-80

MFR #OS-L-80

SKU #YLSYX8BIFBOP04L

NJ-30-5
Saint Machinery NJ-30-5
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-30-5

MFR #NJ-30-5

SKU #YLSSPG2I234SBO3

L-10-12
Saint Machinery L-10-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-10-12

MFR #L-10-12

SKU #YLSMUSQTQZQOGE8

TM-L-80
Saint Machinery TM-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

TM-L-80

MFR #TM-L-80

SKU #YLSW0IBS5J2HI9U

NJ-25
Saint Machinery NJ-25
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-25

MFR #NJ-25

SKU #YLSALEGF7YVUE1S

L-120-12
Saint Machinery L-120-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-120-12

MFR #L-120-12

SKU #YLSWWUGWBLXG0HB

NJ-3
Saint Machinery NJ-3
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-3

MFR #NJ-3

SKU #YLSFDPSDNAI8VUX

Öne Çıkan Ürünler

BM3615T W/ 2-1/4" LONG SHAFT
Baldor BM3615T W/  2-1/4" LONG SHAFT
Detayları Gör

Baldor

BM3615T W/ 2-1/4" LONG SHAFT

MFR #BM3615T W/ 2-1/4" LONG SHAFT

SKU #YLSUV0OKQIKNTRJ

MXQ25L-40B-M9NZ
SMC MXQ25L-40B-M9NZ
Detayları Gör

SMC

MXQ25L-40B-M9NZ

MFR #MXQ25L-40B-M9NZ

SKU #YLSD1VANMRI726Z

NCDMC150-0600-X155US
SMC NCDMC150-0600-X155US
Detayları Gör

SMC

NCDMC150-0600-X155US

MFR #NCDMC150-0600-X155US

SKU #YLS8ICKGSKYC93L

NCDJ2L10-300-B
SMC NCDJ2L10-300-B
Detayları Gör

SMC

NCDJ2L10-300-B

MFR #NCDJ2L10-300-B

SKU #YLSRRDWPL50RWQ2

VQZ2121-5LO1-N3T
SMC VQZ2121-5LO1-N3T
Detayları Gör

SMC

VQZ2121-5LO1-N3T

MFR #VQZ2121-5LO1-N3T

SKU #YLSEL35MGGQ9FOL

MTS32-150M
SMC MTS32-150M
Detayları Gör

SMC

MTS32-150M

MFR #MTS32-150M

SKU #YLSSJCSBTRLX2P7

MDBB63-100Z
SMC MDBB63-100Z
Detayları Gör

SMC

MDBB63-100Z

MFR #MDBB63-100Z

SKU #YLSNBPQBGLI90UX

CM2B40-75Z
SMC CM2B40-75Z
Detayları Gör

SMC

CM2B40-75Z

MFR #CM2B40-75Z

SKU #YLSOGLJ512KWTEJ

MXS-AS16L
SMC MXS-AS16L
Detayları Gör

SMC

MXS-AS16L

MFR #MXS-AS16L

SKU #YLSAP0XXFGFSWY6

VFSWDM3546T-5E
Baldor VFSWDM3546T-5E
Detayları Gör

Baldor

VFSWDM3546T-5E

MFR #VFSWDM3546T-5E

SKU #YLSRYYEFOOW6J5E

İlgili Aramalar

Saint Machinery JIC-120 fiyatSaint Machinery JIC-120 teklif alSaint Machinery JIC-120 satın alJIC-120 fiyatJIC-120 stok durumuSaint Machinery yedek parçaSaint Machinery JIC-120 muadilSaint Machinery JIC-120 teknik özellikler