Çerez Kullanımı

Web sitemizde size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezler kullanıyoruz. Çerezler, site performansını artırmak, içerikleri kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için kullanılır.

Saint Machinery DTR-80

Fotoğraf, ürünün gerçek halini yansıtmayabilir. Tüm detaylar için ürünün adına ve özelliklerine bakınız.

Saint Machinery DTR-80

JIC Drip Tray Type Hydraulic Reservoir - 80 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 59.00 in Length, 26.50 in Width, 23.50 in Height

Saint MachineryMFR # DTR-80SKU # YLSBZFPBOVP5IT2
Reservoir Series(JIC) Design - Drip Tray
Reservoir Capacity80 gal (US)
Reservoir MaterialPickled and Oiled Steel
Overall Length59.00 in
Overall Width26.50 in
Overall Height23.50 in

Ürün Hakkında

JIC Drip Tray Type Hydraulic Reservoir - 80 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 59.00 in Length, 26.50 in Width, 23.50 in Height

Özellikler ve Avantajlar

  • Weld Riser with Filler/ Breather
  • Fluid Level / Temp. Gauge ( 5" )
  • One Endcover with seal
  • 3/4" NPT drain below endcover in bottom of reservoir
  • Baffle with cutouts
  • Interior and exterior treated with a rust preventative oilcoating, shipped unprimed
  • Bottom is sloped towards endcover/drain
  • Leg height is 6" with two 11/16" dia. mounting holes on eachside
  • Material is Pickled and Oiled steel
  • All accessories are shipped loose inside of reservoir

Saint Machinery DTR-80

  • Orijinal ve sertifikalı Saint Machinery ürünü
  • Dünya genelinde tedarik ağıyla hızlı temin
  • Teknik ekibimizden ürün seçimi ve uyumluluk desteği
  • Muadil ve alternatif ürün önerisi
  • Talebinize özel fiyat teklifi ve teslim süresi

Teknik Özellikler

Reservoir Series(JIC) Design - Drip Tray
Reservoir Capacity80 gal (US)
Reservoir MaterialPickled and Oiled Steel
Overall Length59.00 in
Overall Width26.50 in
Overall Height23.50 in
Drain Port Size3/4 NPT
Mounting Hole Diameter11/16 in
Top Plate Thickness3/8 in
End Plate Thickness7 ga
End Access Cover Size14.00 in
Filler/BreatherFiller / Breather Included
Fluid Level Temp Gauge5.00 inch Gauge Included
Leg Height6.00 in
Lip Height2.00 in
Weight440 lbs

İlgili Ürünler

BMC-L-80
Saint Machinery BMC-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

BMC-L-80

MFR #BMC-L-80

SKU #YLSPJHQ28XMXFBR

R-10
Saint Machinery R-10
Detayları Gör

Saint Machinery

R-10

MFR #R-10

SKU #YLSAGH9DO6PWQHW

OS-L-60
Saint Machinery OS-L-60
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-60

MFR #OS-L-60

SKU #YLSGBP7V40D0KNU

OS-L-80
Saint Machinery OS-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-80

MFR #OS-L-80

SKU #YLSYX8BIFBOP04L

NJ-30-5
Saint Machinery NJ-30-5
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-30-5

MFR #NJ-30-5

SKU #YLSSPG2I234SBO3

L-10-12
Saint Machinery L-10-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-10-12

MFR #L-10-12

SKU #YLSMUSQTQZQOGE8

TM-L-80
Saint Machinery TM-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

TM-L-80

MFR #TM-L-80

SKU #YLSW0IBS5J2HI9U

NJ-25
Saint Machinery NJ-25
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-25

MFR #NJ-25

SKU #YLSALEGF7YVUE1S

L-120-12
Saint Machinery L-120-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-120-12

MFR #L-120-12

SKU #YLSWWUGWBLXG0HB

NJ-3
Saint Machinery NJ-3
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-3

MFR #NJ-3

SKU #YLSFDPSDNAI8VUX

Öne Çıkan Ürünler

VQZ2121-5LO1-N3T
SMC VQZ2121-5LO1-N3T
Detayları Gör

SMC

VQZ2121-5LO1-N3T

MFR #VQZ2121-5LO1-N3T

SKU #YLSEL35MGGQ9FOL

AW20-N02CG-6CZ-B
SMC AW20-N02CG-6CZ-B
Detayları Gör

SMC

AW20-N02CG-6CZ-B

MFR #AW20-N02CG-6CZ-B

SKU #YLSNOOF0IBCZ3J3

CG5EN50SV-150
SMC CG5EN50SV-150
Detayları Gör

SMC

CG5EN50SV-150

MFR #CG5EN50SV-150

SKU #YLST11TLVYPVP7H

VM8001-5
Baldor VM8001-5
Detayları Gör

Baldor

VM8001-5

MFR #VM8001-5

SKU #YLS3TOWVXWW0DHP

MXQ25-40B-M9NZ
SMC MXQ25-40B-M9NZ
Detayları Gör

SMC

MXQ25-40B-M9NZ

MFR #MXQ25-40B-M9NZ

SKU #YLST5TX9LNATRNS

VQC2101R-51
SMC VQC2101R-51
Detayları Gör

SMC

VQC2101R-51

MFR #VQC2101R-51

SKU #YLSSEY6NT0YLZ8G

MDBB63-100Z
SMC MDBB63-100Z
Detayları Gör

SMC

MDBB63-100Z

MFR #MDBB63-100Z

SKU #YLSNBPQBGLI90UX

NCDMC150-0600-X155US
SMC NCDMC150-0600-X155US
Detayları Gör

SMC

NCDMC150-0600-X155US

MFR #NCDMC150-0600-X155US

SKU #YLS8ICKGSKYC93L

MGPL25TN-200BZ-XC9
SMC MGPL25TN-200BZ-XC9
Detayları Gör

SMC

MGPL25TN-200BZ-XC9

MFR #MGPL25TN-200BZ-XC9

SKU #YLSPBI637NOCN0Y

İlgili Aramalar

Saint Machinery DTR-80 fiyatSaint Machinery DTR-80 teklif alSaint Machinery DTR-80 satın alDTR-80 fiyatDTR-80 stok durumuSaint Machinery yedek parçaSaint Machinery DTR-80 muadilSaint Machinery DTR-80 teknik özellikler