Çerez Kullanımı

Web sitemizde size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezler kullanıyoruz. Çerezler, site performansını artırmak, içerikleri kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için kullanılır.

Saint Machinery DTR-30

Fotoğraf, ürünün gerçek halini yansıtmayabilir. Tüm detaylar için ürünün adına ve özelliklerine bakınız.

Saint Machinery DTR-30

JIC Drip Tray Type Hydraulic Reservoir - 30 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 35.00 in Length, 23.50 in Width, 22.00 in Height

Saint MachineryMFR # DTR-30SKU # YLS4XS8P96M82OM
Reservoir Series(JIC) Design - Drip Tray
Reservoir Capacity30 gal (US)
Reservoir MaterialPickled and Oiled Steel
Overall Length35.00 in
Overall Width23.50 in
Overall Height22.00 in

Ürün Hakkında

JIC Drip Tray Type Hydraulic Reservoir - 30 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 35.00 in Length, 23.50 in Width, 22.00 in Height

Özellikler ve Avantajlar

  • Weld Riser with Filler/ Breather
  • Fluid Level / Temp. Gauge ( 5" )
  • One Endcover with seal
  • 3/4" NPT drain below endcover in bottom of reservoir
  • Baffle with cutouts
  • Interior and exterior treated with a rust preventative oilcoating, shipped unprimed
  • Bottom is sloped towards endcover/drain
  • Leg height is 6" with two 11/16" dia. mounting holes on eachside
  • Material is Pickled and Oiled steel
  • All accessories are shipped loose inside of reservoir

Saint Machinery DTR-30

  • Orijinal ve sertifikalı Saint Machinery ürünü
  • Dünya genelinde tedarik ağıyla hızlı temin
  • Teknik ekibimizden ürün seçimi ve uyumluluk desteği
  • Muadil ve alternatif ürün önerisi
  • Talebinize özel fiyat teklifi ve teslim süresi

Teknik Özellikler

Reservoir Series(JIC) Design - Drip Tray
Reservoir Capacity30 gal (US)
Reservoir MaterialPickled and Oiled Steel
Overall Length35.00 in
Overall Width23.50 in
Overall Height22.00 in
Drain Port Size3/4 NPT
Mounting Hole Diameter11/16 in
Top Plate Thickness7 ga
End Plate Thickness7 ga
End Access Cover Size14.00 in
Filler/BreatherFiller / Breather Included
Fluid Level Temp Gauge5.00 inch Gauge Included
Leg Height6.00 in
Lip Height2.00 in
Weight215 lbs

İlgili Ürünler

BMC-L-80
Saint Machinery BMC-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

BMC-L-80

MFR #BMC-L-80

SKU #YLSPJHQ28XMXFBR

R-10
Saint Machinery R-10
Detayları Gör

Saint Machinery

R-10

MFR #R-10

SKU #YLSAGH9DO6PWQHW

OS-L-60
Saint Machinery OS-L-60
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-60

MFR #OS-L-60

SKU #YLSGBP7V40D0KNU

OS-L-80
Saint Machinery OS-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-80

MFR #OS-L-80

SKU #YLSYX8BIFBOP04L

NJ-30-5
Saint Machinery NJ-30-5
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-30-5

MFR #NJ-30-5

SKU #YLSSPG2I234SBO3

L-10-12
Saint Machinery L-10-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-10-12

MFR #L-10-12

SKU #YLSMUSQTQZQOGE8

TM-L-80
Saint Machinery TM-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

TM-L-80

MFR #TM-L-80

SKU #YLSW0IBS5J2HI9U

NJ-25
Saint Machinery NJ-25
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-25

MFR #NJ-25

SKU #YLSALEGF7YVUE1S

L-120-12
Saint Machinery L-120-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-120-12

MFR #L-120-12

SKU #YLSWWUGWBLXG0HB

NJ-3
Saint Machinery NJ-3
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-3

MFR #NJ-3

SKU #YLSFDPSDNAI8VUX

Öne Çıkan Ürünler

AR30-N02E-1Z-B
SMC AR30-N02E-1Z-B
Detayları Gör

SMC

AR30-N02E-1Z-B

MFR #AR30-N02E-1Z-B

SKU #YLSYFNHADE6GRKV

NCDJ2L10-300-B
SMC NCDJ2L10-300-B
Detayları Gör

SMC

NCDJ2L10-300-B

MFR #NCDJ2L10-300-B

SKU #YLSRRDWPL50RWQ2

AW20-N02CG-6CZ-B
SMC AW20-N02CG-6CZ-B
Detayları Gör

SMC

AW20-N02CG-6CZ-B

MFR #AW20-N02CG-6CZ-B

SKU #YLSNOOF0IBCZ3J3

MXQ25L-40B-M9NZ
SMC MXQ25L-40B-M9NZ
Detayları Gör

SMC

MXQ25L-40B-M9NZ

MFR #MXQ25L-40B-M9NZ

SKU #YLSD1VANMRI726Z

VQC2101R-51
SMC VQC2101R-51
Detayları Gör

SMC

VQC2101R-51

MFR #VQC2101R-51

SKU #YLSSEY6NT0YLZ8G

SY5420-5DZ-01
SMC SY5420-5DZ-01
Detayları Gör

SMC

SY5420-5DZ-01

MFR #SY5420-5DZ-01

SKU #YLSQW9MERWL033X

MGPM25-100Z-XC4
SMC MGPM25-100Z-XC4
Detayları Gör

SMC

MGPM25-100Z-XC4

MFR #MGPM25-100Z-XC4

SKU #YLSH71U0VZZBO5I

NCMC150-0600-X103US
SMC NCMC150-0600-X103US
Detayları Gör

SMC

NCMC150-0600-X103US

MFR #NCMC150-0600-X103US

SKU #YLS468HQT0B65QG

NCDGFN25-0100
SMC NCDGFN25-0100
Detayları Gör

SMC

NCDGFN25-0100

MFR #NCDGFN25-0100

SKU #YLST0TDV975HLIN

AL30-03-8-A
SMC AL30-03-8-A
Detayları Gör

SMC

AL30-03-8-A

MFR #AL30-03-8-A

SKU #YLS6GDABZE4BN7A

İlgili Aramalar

Saint Machinery DTR-30 fiyatSaint Machinery DTR-30 teklif alSaint Machinery DTR-30 satın alDTR-30 fiyatDTR-30 stok durumuSaint Machinery yedek parçaSaint Machinery DTR-30 muadilSaint Machinery DTR-30 teknik özellikler