Çerez Kullanımı

Web sitemizde size daha iyi bir deneyim sunmak için çerezler kullanıyoruz. Çerezler, site performansını artırmak, içerikleri kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için kullanılır.

Saint Machinery BMC-L-45

Fotoğraf, ürünün gerçek halini yansıtmayabilir. Tüm detaylar için ürünün adına ve özelliklerine bakınız.

Saint Machinery BMC-L-45

L-Shaped Back Mount Cover Hydraulic Reservoir - 45 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 45.50 in Length, 36.00 in Width, 26.25 in Height

Saint MachineryMFR # BMC-L-45SKU # YLSB8895ZRPVK0R
Reservoir Series(L-Shaped) Design - Back Mount Cover
Reservoir Capacity45 gal (US)
Reservoir MaterialPickled and Oiled Steel
Overall Length45.50 in
Overall Width36.00 in
Overall Height26.25 in

Ürün Hakkında

L-Shaped Back Mount Cover Hydraulic Reservoir - 45 gal, Pickled and Oiled Steel Material, 45.50 in Length, 36.00 in Width, 26.25 in Height

Özellikler ve Avantajlar

  • Weld Riser with Filler / Breather
  • Fluid Level / Temp. Gauge ( 5" )
  • Access cover with seal in back
  • Top is welded on
  • Lifting holes
  • Baffle with cutouts
  • Drain
  • Interior and exterior treatedwith a rust preventative oil coating
  • All reservoirs shipped unprimed
  • Leg height is 6" with two 1/2"dia. mounting holes on each side
  • Material is Pickled and Oiledsteel
  • All accessories are shipped looseinside of reservoir

Saint Machinery BMC-L-45

  • Orijinal ve sertifikalı Saint Machinery ürünü
  • Dünya genelinde tedarik ağıyla hızlı temin
  • Teknik ekibimizden ürün seçimi ve uyumluluk desteği
  • Muadil ve alternatif ürün önerisi
  • Talebinize özel fiyat teklifi ve teslim süresi

Teknik Özellikler

Reservoir Series(L-Shaped) Design - Back Mount Cover
Reservoir Capacity45 gal (US)
Reservoir MaterialPickled and Oiled Steel
Overall Length45.50 in
Overall Width36.00 in
Overall Height26.25 in
Mounting Hole Diameter1/2 in
Deck Plate Thickness7 ga
Front Plate Thickness7 ga
End Access Cover Size14.00 in
Filler/BreatherFiller / Breather Included
Fluid Level Temp Gauge5.00 inch Gauge Included
Leg Height6.00 in
Weight318 lbs

İlgili Ürünler

BMC-L-80
Saint Machinery BMC-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

BMC-L-80

MFR #BMC-L-80

SKU #YLSPJHQ28XMXFBR

R-10
Saint Machinery R-10
Detayları Gör

Saint Machinery

R-10

MFR #R-10

SKU #YLSAGH9DO6PWQHW

OS-L-60
Saint Machinery OS-L-60
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-60

MFR #OS-L-60

SKU #YLSGBP7V40D0KNU

OS-L-80
Saint Machinery OS-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

OS-L-80

MFR #OS-L-80

SKU #YLSYX8BIFBOP04L

NJ-30-5
Saint Machinery NJ-30-5
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-30-5

MFR #NJ-30-5

SKU #YLSSPG2I234SBO3

L-10-12
Saint Machinery L-10-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-10-12

MFR #L-10-12

SKU #YLSMUSQTQZQOGE8

TM-L-80
Saint Machinery TM-L-80
Detayları Gör

Saint Machinery

TM-L-80

MFR #TM-L-80

SKU #YLSW0IBS5J2HI9U

NJ-25
Saint Machinery NJ-25
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-25

MFR #NJ-25

SKU #YLSALEGF7YVUE1S

L-120-12
Saint Machinery L-120-12
Detayları Gör

Saint Machinery

L-120-12

MFR #L-120-12

SKU #YLSWWUGWBLXG0HB

NJ-3
Saint Machinery NJ-3
Detayları Gör

Saint Machinery

NJ-3

MFR #NJ-3

SKU #YLSFDPSDNAI8VUX

Öne Çıkan Ürünler

AL30-03-8-A
SMC AL30-03-8-A
Detayları Gör

SMC

AL30-03-8-A

MFR #AL30-03-8-A

SKU #YLS6GDABZE4BN7A

MGPL25TN-200BZ-XC9
SMC MGPL25TN-200BZ-XC9
Detayları Gör

SMC

MGPL25TN-200BZ-XC9

MFR #MGPL25TN-200BZ-XC9

SKU #YLSPBI637NOCN0Y

VQ1200-51-Q
SMC VQ1200-51-Q
Detayları Gör

SMC

VQ1200-51-Q

MFR #VQ1200-51-Q

SKU #YLSOVA6N31QD04G

AR30-N02E-1Z-B
SMC AR30-N02E-1Z-B
Detayları Gör

SMC

AR30-N02E-1Z-B

MFR #AR30-N02E-1Z-B

SKU #YLSYFNHADE6GRKV

MXS-AS16L
SMC MXS-AS16L
Detayları Gör

SMC

MXS-AS16L

MFR #MXS-AS16L

SKU #YLSAP0XXFGFSWY6

MXQ25-40B-M9NZ
SMC MXQ25-40B-M9NZ
Detayları Gör

SMC

MXQ25-40B-M9NZ

MFR #MXQ25-40B-M9NZ

SKU #YLST5TX9LNATRNS

MDBB63-100Z
SMC MDBB63-100Z
Detayları Gör

SMC

MDBB63-100Z

MFR #MDBB63-100Z

SKU #YLSNBPQBGLI90UX

ZCUKQ25-50D
SMC ZCUKQ25-50D
Detayları Gör

SMC

ZCUKQ25-50D

MFR #ZCUKQ25-50D

SKU #YLSQ684QXTNN958

CDJ2L16-125Z-B
SMC CDJ2L16-125Z-B
Detayları Gör

SMC

CDJ2L16-125Z-B

MFR #CDJ2L16-125Z-B

SKU #YLS5V0RW2VJJR1A

İlgili Aramalar

Saint Machinery BMC-L-45 fiyatSaint Machinery BMC-L-45 teklif alSaint Machinery BMC-L-45 satın alBMC-L-45 fiyatBMC-L-45 stok durumuSaint Machinery yedek parçaSaint Machinery BMC-L-45 muadilSaint Machinery BMC-L-45 teknik özellikler